www.digimanie.cz
>
>

Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků

Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků
, , aktualita
Někdy za podivuhodnou fotografií nestojí úpravy ve Photoshopu, ale chytré triky použité přímo na scéně při vytváření takového snímku. O tom se na svém instagramovém účtu snaží své sledující přesvědčit i fotograf z Barcelony.
K oblíbeným
reklama
Fotografování je především o kreativitě a umění vytvořit snímek, který divákům vyrazí dech. O to se snaží i fotograf Jordi Koalitic, který pochází ze španělské Barcelony. Na svém populárním instagramovém účtu má 1,3 milionu sledujících a specializuje se především na kreativní fotografii. 
 

Zajímavé je především to, že fotograf nesdílí jen dechberoucí výsledné fotografie, ale také záběry ze zákulisí, takže je možné si prohlédnout, jak dané kompozice ve skutečnosti vznikaly. Za fotografiemi totiž stojí chytré triky, které Jordi Koalitic ovládá. 

 
Na Instragramu například nedávno sdílel fotografii, které dominuje barevný popcorn a na první pohled to vypadá, že objektiv musí být na dně papírového kyblíku. Při prolistování dalších snímků se ale objeví video, které celou situaci vysvětluje. Další snímek zase vypadá, že je fotografován ze dna vykopaného hrobu a podobných fotografií lze na instagramovém účtu fotografa z Barcelony najít ještě mnoho. 
 Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: listopad 2019 Doporučené fotoaparáty: listopad 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala61 komentářů
Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů
Společnost Panasonic aktualizovala většinu svých fotoaparátů na trhu. Nové firmwary dostávají full frame Lumixy S, Micro Four Thirds přístroje Lumix G a nezapomnělo se ani na některé kompakty a ultrazoomy.
20.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750 Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750
Na internetu se začaly objevovat uniklé informace o tom, jak by měl vypadat nástupce digitální zrcadlovky Nikon D750. Ten by měl údajně nést jméno D770 nebo D790 a podporovat natáčení UHD 4K videa.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm
Street foto se obvykle fotí se širokoúhlejšími objektivy, jakýmsi standardem je zde 35mm ohnisková vzdálenost. Fotograf Evan Ranft to ale zkusil trochu jinak a na pouliční fotografie si vzal telezoom Sony FE 200-600mm.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500 Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů