www.digimanie.cz
>
>

Fotograf vytváří akční snímky s figurkami na hraní

Fotograf vytváří akční snímky s figurkami na hraní
, , aktualita
Americký fotograf se zaměřuje na vytváření dynamických snímků s filmovými a seriálovými postavičkami na hraní. Vznikají tak dramatické bojové scény, kde plastové figurky vypadají téměř jako živé.
K oblíbeným
reklama
Fotograf jménem Jared Middleton se zaměřuje na tvorbu fotografií malých figurek postav z filmů a seriálů v opravdu akčních scénách. Jeho snímky dávají život hračkám, které jsou umístěny například do vody, sněhu, hlíny nebo jiných materiálů, pomocí nichž vytváří fotograf z New Yorku dynamické efekty. 
 

Fotograf prohlašuje, že člověk není nikdy příliš starý na to, aby si hrál s hračkami. V sérii fotografií jsou zachyceny často například výjevy ze světa Hvězdných válek, takže nechybí ani Grogu (známý též jako Baby Yoda nebo The Child) z populárního seriálu Mandalorian. Výsledky své tvorby sdílí fotograf na svém instagramovém profilu.
 

Postup vytváření jednotlivých scén zachytil Jared Middleton i ve videu na YouTube. V něm odhalil, že k efektům výbuchu nebo ohně si pomáhá drobnou pyrotechnikou, akční pózy udržuje pomocí drátků připevněných k postavičkám a pro jednotlivé scény vytváří i vlastní rekvizity. 
 Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma Leica uvádí Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH., je to převlečená Sigma
Společnost Leica uvedla nový objektiv Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH. Ten je ale svým způsobem již nějakou dobu na trhu, neboť opticky jde o Sigmu, která se už vyrábí pro L-Mount a FE-Mount.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně Další kameraman roztavil dron při filmování sopky, tentokrát cíleně
Na Islandu už několik týdnů chrlí lávu sopka v Geldingadaliru u hory Fagradalsfjall. Máme odsud už mnoho působivých záběrů včetně minimálně jednoho roztaveného dronu. Nyní přibyl další a tentokrát to bylo záměrně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář