www.digimanie.cz
>
>

Fotograf vytváří akční snímky s figurkami na hraní

Fotograf vytváří akční snímky s figurkami na hraní
, , aktualita
Americký fotograf se zaměřuje na vytváření dynamických snímků s filmovými a seriálovými postavičkami na hraní. Vznikají tak dramatické bojové scény, kde plastové figurky vypadají téměř jako živé.
K oblíbeným
reklama
Fotograf jménem Jared Middleton se zaměřuje na tvorbu fotografií malých figurek postav z filmů a seriálů v opravdu akčních scénách. Jeho snímky dávají život hračkám, které jsou umístěny například do vody, sněhu, hlíny nebo jiných materiálů, pomocí nichž vytváří fotograf z New Yorku dynamické efekty. 
 

Fotograf prohlašuje, že člověk není nikdy příliš starý na to, aby si hrál s hračkami. V sérii fotografií jsou zachyceny často například výjevy ze světa Hvězdných válek, takže nechybí ani Grogu (známý též jako Baby Yoda nebo The Child) z populárního seriálu Mandalorian. Výsledky své tvorby sdílí fotograf na svém instagramovém profilu.
 

Postup vytváření jednotlivých scén zachytil Jared Middleton i ve videu na YouTube. V něm odhalil, že k efektům výbuchu nebo ohně si pomáhá drobnou pyrotechnikou, akční pózy udržuje pomocí drátků připevněných k postavičkám a pro jednotlivé scény vytváří i vlastní rekvizity. 
 Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams
Leica představila další limitovanou edici svého fotoaparátu, která pro tentokrát vzdává hold Hollywoodu. Jde o kompaktní model Q2 Daniel Craig x Greg Williams, který kombinuje černou a zlatou barvu.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář