Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Fotorámečky EDGE TECH CORP přehrají hudbu i video

, , aktualita
Fotorámečky EDGE TECH CORP přehrají hudbu i video
Z fotorámečků se pomalu stávají víceúčelová zařízení. Kromě prohlížení fotek poslouží řada přístrojů jako USB paměť či hudební přehrávač. Dnes si představíme 2 modely od společnosti EDGE TECH CORP, která vsadila na kombinaci hudebního přehrávače a fotorámečku.
Fotorámečky EDGE TECH CORP přehrají hudbu i video
Levnější model nabízí 7" LCD displej o rozlišení 640 x 234 pixelů. Z obrazových formátu je podporován pouze JPEG, s ostatními formáty (např. PNG a TIFF) si rámeček neporadí.
Jak jsme již napsali výše, kromě fotografií je možno poslouchat hudbu (pouze ve formátu MP3) a také přehrávat videa (AVI, MPEG-1 a MPEG-4). K přístroji lze připojit sluchátka, můžete využít také integrované stereofonní reproduktory.
Soubory se do fotorámečku nekopírují z počítače, přístroj totiž pracuje s paměťovými kartami SD, MMC a Memory Stick (Pro i Pro Duo). Dobrou zprávou je, že lze použít také USB flashdisk.
Spolu s fotorámečkem v krabici najdete dálkové ovládání, není tedy třeba kvůli každé změně vstávat z křesla. Rámeček pořídíte za 59.95 USD.

Dražší model fotorámečku z díly EDGE TECH CORP se může pochlubit 12,1" LCD displejem o rozlišení 800 x 600 bodů, kontrastem 300:1 a pozorovacím úhlem 140 stupňů.

Kromě SD, MMC a USB flashdisků si 12" model poradí také s CompactFlash médii včetně Microdrive. Rovněž seznam podporovaných formátů doznal několika změn. Snímky mohou být uloženy v JPEGu a také jako BMP. Rámeček si poradí se zvukovými soubory ve formátu WMA i WAW, poněkud překvapivě působí fakt, že na seznamu podporovaných formátu není MP3.
V krabici spolu s rámečkem najdete A/V kabel, dálkový ovladač, mini USB kabel, zdroj a držák. Cena stanovená výrobcem činí 149,95 USD.