www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm přichází s bezpečnostní kamerou SX800 se 40x zoomem

Fujifilm přichází s bezpečnostní kamerou SX800 se 40x zoomem
, , aktualita
Společnost Fujifilm rozšiřuje portfolio svých výrobků o bezpečnostní kameru SX800. Ta se má chlubit velkým 40x optickým zoomem, rychlým autofokusem i nadprůměrnou stabilizací obrazu pro montáž a bezproblémové použití do větrných prostředí.
K oblíbeným
reklama
I když Fujifilm známe především jako výrobce fotoaparátů a objektivů, jeho záběr je mnohem širší. Nyní dokonce vstupuje na nový trh s bezpečnostními kamerami a představuje nový model SX800. Ta nabízí objektiv Fujinon s velkým 40x optickým zoomem v rozsahu od 20 do 800 mm, přičemž poskytuje i mírný 1,25x digitální zoom, čímž se dostaneme na přepočtených 1000 mm. Fujifilm slibuje, že s pomocí optického zoomu lze vyfotit registrační značku auta na vzdálenost 1 km. Pokud vás zajímá velikost senzoru, tak jde o typ 1/1,8”.
 
Fujifilm SX800
 
Fujifilm také slibuje výrazně rychlejší autofokus, než je v této třídě zvykem. Místo typických mnoha sekund by to měl zvládnout za pouhých 0,3 sekundy. Mechanismus je dokonce schopen průběžného zaostřování na objekt. K dispozici je také pokročilé zpracování obrazu pro potlačení vlivu mlhy nebo jiných povětrnostních vlivů. Proti těm je určena také speciální stabilizace obrazu, která má lépe bojovat proti roztřesení danému např. třepotáním ve větru při montáži na nedokonale stabilní místo. Využita je zde technologie optické i mechanické stabilizace. Fujifilm na optické členy aplikoval povrchové vrstvy, které snižují odlesky, závoje a zlepšují kontrast. Výsledkem by měl být dostatečně kvalitní obraz i za horších povětrnostních podmínek. 
 
Zdroj: fujifilm.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR Aplikace Google Photos rozšiřuje rozpoznání textu OCR
Mobilní aplikace Google Photos rozšiřuje schopnosti své zajímavé funkce pro rozpoznávání textu. Ta umožňuje nejen najít text v obrázcích a zkopírovat jej do schránky, nyní ale umožní i vyhledávat v obrázcích podle textu, který je na nich vyfocen.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6 Canon si patentoval objektiv RF 17-70mm f/3.5-5.6
Canon si nechal patentovat další optický návrh nového objektivu pro bajonet RF. Tentokrát půjde o širokoúhlý zoom se 4,1× optickým zoomem v rozsahu 17 až 70 milimetrů a standardní světelností F3,5 až F5,6.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala