www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II
, , aktualita
I když společnost Fujifilm postupně omezuje nabídku kinofilmů kvůli snižujícímu se zájmu, tentokrát provede opačný krok a zavede novinku. Již brzy se objeví nová verze kinofilmu Neopan Acros 100 II.
K oblíbeným
reklama
Výrobci kinofilmů postupně ustávají s jejich výrobou. Vedou k tomu dva hlavní důvody. Prvním je to, že se snižuje zájem mezi zákazníky, takže se jejich výroba nevyplatí. S tím v podstatě souvisí i druhý důvod. V takovém množství je pořizování důležitých materiálů pro výrobu malého množství kinofilmů příliš drahé. Společnosti Fujifilm se nicméně povedlo vyvinout nový kinofilm, který tento problém obchází.
 
Fujifilm Neopan Acros 100 II
 
Ten by měl být vyráběn pomocí nových materiálů, které je snazší a levnější použít, přitom by měl mít příjemnou zrnitost, charakteristickou reprodukci tónů s lehce pozměněnou gradací v jasech proti původnímu Acrosu 100, má být také velmi ostrý. K tomu by měla být využita technologie Super Fine-Σ. Film bude vyráběn jako klasický 35mm kinofilm a na trhu se má objevit na podzim letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře