www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II
, , aktualita
I když společnost Fujifilm postupně omezuje nabídku kinofilmů kvůli snižujícímu se zájmu, tentokrát provede opačný krok a zavede novinku. Již brzy se objeví nová verze kinofilmu Neopan Acros 100 II.
K oblíbeným
reklama
Výrobci kinofilmů postupně ustávají s jejich výrobou. Vedou k tomu dva hlavní důvody. Prvním je to, že se snižuje zájem mezi zákazníky, takže se jejich výroba nevyplatí. S tím v podstatě souvisí i druhý důvod. V takovém množství je pořizování důležitých materiálů pro výrobu malého množství kinofilmů příliš drahé. Společnosti Fujifilm se nicméně povedlo vyvinout nový kinofilm, který tento problém obchází.
 
Fujifilm Neopan Acros 100 II
 
Ten by měl být vyráběn pomocí nových materiálů, které je snazší a levnější použít, přitom by měl mít příjemnou zrnitost, charakteristickou reprodukci tónů s lehce pozměněnou gradací v jasech proti původnímu Acrosu 100, má být také velmi ostrý. K tomu by měla být využita technologie Super Fine-Σ. Film bude vyráběn jako klasický 35mm kinofilm a na trhu se má objevit na podzim letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500 Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip Samsung Galaxy S11 bude mít patrně 8K video a 108MPx čip
Neoficiální zprávy hovoří o tom, že by se další generace vlajkových lodí od Samsungu mohla zbavit 12MPx senzoru pro hlavní fotoaparát a místo toho má dostat 108MPx senzor schopný 8K videozáznamu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Oceánoložka vyvinula program pro potlačení modré u podmořských fotek Oceánoložka vyvinula program pro potlačení modré u podmořských fotek
Oceánoložka a inženýrka Derya Akkaynak v rámci práce na svém PhD titulu vyvinula nový systém Sea-Thru, který podvodním fotkám dodá barvy, které jsou zbavené typického namodralého nádechu, jenž snižuje barevnost i kontrast.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Tokina uvedla objektiv atx-i 100mm F2.8 Macro FF Tokina uvedla objektiv atx-i 100mm F2.8 Macro FF
Tokina přichází s novou verzí makro objektivu atx-i 100mm F2.8 Macro FF. Ta je určena pro full frame zrcadlovky Canonu a Nikonu, přičemž bylo zapracováno především na optické kvalitě po celé ploše obrazu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala