www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II

Fujifilm uvádí černobílý film Neopan Acros 100 II
, , aktualita
I když společnost Fujifilm postupně omezuje nabídku kinofilmů kvůli snižujícímu se zájmu, tentokrát provede opačný krok a zavede novinku. Již brzy se objeví nová verze kinofilmu Neopan Acros 100 II.
K oblíbeným
reklama
Výrobci kinofilmů postupně ustávají s jejich výrobou. Vedou k tomu dva hlavní důvody. Prvním je to, že se snižuje zájem mezi zákazníky, takže se jejich výroba nevyplatí. S tím v podstatě souvisí i druhý důvod. V takovém množství je pořizování důležitých materiálů pro výrobu malého množství kinofilmů příliš drahé. Společnosti Fujifilm se nicméně povedlo vyvinout nový kinofilm, který tento problém obchází.
 
Fujifilm Neopan Acros 100 II
 
Ten by měl být vyráběn pomocí nových materiálů, které je snazší a levnější použít, přitom by měl mít příjemnou zrnitost, charakteristickou reprodukci tónů s lehce pozměněnou gradací v jasech proti původnímu Acrosu 100, má být také velmi ostrý. K tomu by měla být využita technologie Super Fine-Σ. Film bude vyráběn jako klasický 35mm kinofilm a na trhu se má objevit na podzim letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE
Majitelé full frame CSC od Nikonu mají zatím omezený výběr nativních objektivů, mohou ale využít různé adaptéry. Nikon jim nabízí adaptér pro své DSLR objektivy, společnost Techart nyní přidává adaptér pro objektivy Sony FE.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R
Společnost Meike z Hongkongu představuje užitečné příslušenství pro full frame CSC fotoaparáty Canon EOS R a EOS RP. Jde o makro kroužky s délkou 11 a 18 mm, které mohou být použity i současně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X
Od společnosti Hasselblad jsme se dočkali velkého množství novinek a mezi nimi je i digitální stěna CFV II 50C a velmi malé středoformátové tělo 907X, které podporuje nové XCD objektivy. Výsledkem je na svou třídu velmi malý fotoaparát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře