Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

gagori

Registrace: 9.11.2016
Komentářů: 17, score -0.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 17.11.2016 s hodnocením +1:
Elektronická obrazová divize tvoří pár procent portfolia společnosti. Klidně se jí zbavit může, jako to udělal Samsung. Instax ale nepochybně podrží, to je ta pravá výkladní skříň Fujifilmu na poli fotoaparátů.
Komentář z 9.11.2016 s hodnocením +1:
,,Rozmachlené mobilomaľby­" ??? :­)­) jaj kamaráde, promiň ­- ale jsi naivní, asi by ses divil jak některé ,,mobily­", které mají přes den 7, 8­-leté děcka ve škole od rodičů na hraní ­- no samozřejmě že ne na telefonování ­- fotí ­- a to i za pro mě nepochopitelných světelných podmínek. Dáš k tomu klepetkový stativ, navolíš samospoušť a vyfotíš komplet rodinku v širokoúhlém provedení. HO nikdo neřeší, ostré to je, a ve fotolabu máš fotky pro ty ,,budoucí generace­" v papírové podobě za příplatek i na počkání. Tak se to dělá ! :)
Komentář z 9.11.2016 s hodnocením +1:
A jéje, tohle je tak kur.vsky pravdivé... že tenhle příspěvek by si zasloužil hodně hodně vysoké hodnocení... No radši nekomentovat, ať se v tom někde s hrůzou sám nenajdu. Smekám.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 14.11.2016 s hodnocením -2:
na ofi stranky Nikonu co u nas vlastne v ,,levne­" tride na sklonku roku 2016 prodava, a v souhrnu bych rekl, ze nezklamal alespon moje ocekavani. Jeho nejmodernejsi pokusy jsou svymi parametry dobre tak pro vekovou kategorii 4­-7 let ­/naprosto vazne­/, a ty 2+ tis. Kc co za to chce, mimochodem, nejsou malo penez. Je rozhodne pozitivni, ze Nikon mysli i na deti, ale plati to rodice.
Komentář z 13.11.2016 s hodnocením -2:
Nikon, ten nemá ani ponětí, o jak mohutnou ekonomickou posilu přichází, když si nechává ujít zdejší manažerské kádry...
Komentář z 13.11.2016 s hodnocením -2:
Řekni na rovinu ,,nemám peníze, a proto si myslím, že i ostatní nemají peníze jako já, a proto si myslím, že nekupují foťáky­". Tady ve střední Evropě jede hospodářství jako namazaná mašina Čes., Pol., Slov., Maďar., a pak Němec., Rak. ty jak nafutrovaná raketa. Na ty rozplakávačky z anglosaských území GB, US, CA a jimi držených médií jak jde ,,middle class­" do kopru nikdo s mozkem zvědavý není. Já se mám dobře, protože tvrdě a cílevědomě makám, a může se tak mít každý, pakliže si k tomu ještě nenabere kopu úvěrů na rozmary ­/což se děje, jeho problém­/. Kompakty lidi nekupujou úplně z jiných důvodů, jeden z nich jsi sám popsal, a tím jsi to moh po druhý větě v klidu zatnout.