16.4.2018, Milan Šurkala, aktualita

Gitzo je nejen výrobce vysoce kvalitních stativů, ale v nabídce má např. i batohy pro fotografy. Novinkou je řada Adventury, která čítá 30 a 45litrovou verzi. Obě pojmou DSLR i s nasazeným teleobjektivem a spoustu dalších objektivů.

reklama
ICU | od: Kikiris Kakabus (48)  21.4.20187:17
Já používám také lezecké batohy na transport fototechniky, mám jich několik různých velikostí.
Jedna z možností je také systém ICU, který se dá vložit do batohu a přizpůsobit na míru...
https:­/­/fstopgear.com­/products­/icu
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Mrtvý trh | od: maslow (1)  18.4.20189:34
Je příšerný, jak je trh s fotobatohy mrtvý. Ačkoliv je nabídka asi 150 druhů, reálně se jedná o zabalené krabice s popruhy. Slova jako zádový systém jsou jim cizí.
Bederní pásy batohů jsou většinou velký výsměch a se očekává, že mají nosit výraznou zátěž. Za mě to jsou přenosné tašky okolo auta, na delší výlet je výběr tragický. Kam si těchto Gitzo batohů dám pití, kam si dám záložní oblečení? Kam stativ, jestli to směřují do těch kapes se zipem, tak paráda :D
Zatím jediná rozumná volba zůstávají skialpinisté batohy od značek, které umí vyrobit pořádný batoh ­(vaude ­/ deuter ­/ gregory lowe alpine­) ­- zde zas v létě trpí prodyšnost zádových systémů jelikož se většinou jedná o pěnové systémy..

OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: Mrtvý trh | od: pa10 (39)  19.4.201812:01
Pravda. Tiez mam fotobatoh Kata, ktory lezi ladom v kute uz stvrty rok a pouzivam miesto toho turisticky Deuter. Fotobatoh je uplne hrozna investicia, cele vnutro rozporcovane akoby clovek nemal na nosenie nic ine len tela a objektivy. Je to neprakticke az des.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.