Registrace: 25.10.2012
Komentářů: 10, score 1.3 | Svět hardware: 3/-0.5 | Svět mobilně: 2/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.3.2019 s hodnocením +5:
Jak tak koukám na paní se snesla sprcha krytiky, dala sem příspěvek to se cení i když to slovo PROFESIONALNÍ je na pováženou ale v dnešní době cvakačů od mobilů přes kompakty a končí základní řadou zrdcadlovek je internet zavalen všemi možnými výtvory a nikdo už se nedívá na kvalitu fotek stačí to hodit na Facebuk a podobné v max.800x600 a hlavně že se vichni smějou. Pro mne bylo poslední svatební focení když mi řekli proč jsou rodičové v pozadí při focení v kostele rozmazaní když pan z rodiny co fotil kompaktem má všechny ostré k tomu není co dodat. Človek rozmýšlí co bude v zaběru bude v záběru v rovině ostrosti a pak se dočká něčeho takového a to nebyla první výtka tak jsem to zabalil a fotím si pro radost i když s profi výbavou za několik stovek tisíc. A jak to pozoruji přes padesát let co fotím fotografické řemeslo už asi vymřelo.
Komentář z 13.11.2017 s hodnocením 0:
Když se hasí hořící automobil se hasí zasadně pěnou. A ti někteří výrobci baterii neví kolik si za ni učtovat např. do Nikonu D5 5200 Kč.
Komentář z 15.3.2019 s hodnocením -1:
To bych od Vás takovou radu nečekal jestliže učíte jak fotit.

­"Ano, vyšší ISO se používá při focení s bleskem, pokud potřebuji mít při stejném výkonu blesku světlejší pozadí.­"

Vyloučím to že ovladáte více blesků radiově a mate jeden blesk na fotoaparátu.
Tato situace je popsána snad pri každém navodu k blesku. Na blesku použiji funkci i­-TTL BL co tato funkce dělá nebudu rozepisovat a použiji synchronizaci s dlouhými časy závěrky a kdybych takovou možnost nemohl použít každopádně delší čas a ne zvýšovat ISO do nekonečna které stejně nic nevyřeší. Vic to rozvádět nebudu je to trochu laborování. A silně pochybuji že při focení svatby mate na blesku nastaveno manual jak píšete ­"při stejném výkonu blesku­"

Nejméně přínosné komentáře