www.digimanie.cz
>
>
>

Instagram asi dovolí vkládání odkazů, mají být za peníze

Instagram asi dovolí vkládání odkazů, mají být za peníze
, , aktualita
Sociální síť Instagram dosud nedovoluje vkládání odkazů, což značně limituje, k čemu ji lze komerčně využívat. Objevené patentové dokumenty ukazují, že se to možná změní, ale patrně to bude za poplatek.
K oblíbeným
reklama
Sociální sítě se dnes často a mnohdy úspěšně využívají nejrůznějšími firmami ke komerčním účelům. V případě Instagramu je to ale problém. Ten totiž dovoluje hypertextové odkazy jen na profilové stránce a u ověřených účtů ve Stories. V budoucnu by se to ale mohlo změnit. Patent Facebooku z 8. září totiž ukazuje, že by síť mohla nabízet možnost aktivace klikacího odkazu v popisku příspěvku, bude to mít ale jeden háček.
 
Instagram placený link
 
Aktivace odkazu by totiž měla být placená, v patentu se zmiňují 2 dolary. Pro jednotlivce by něco takového nedávalo smysl, ale pro byznys s aspoň trochu rozumným počtem sledujících by to mohlo být zajímavé. Facebooku by to naopak mohlo značně pomoci vylepšit finanční bilanci této sociální sítě. Kdy se tato funkce objeví a zda vůbec, to ukáže až čas. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů