www.digimanie.cz
>
>

Instagram přidává do Boomerangu nástroje pro úpravy a efekty

Instagram přidává do Boomerangu nástroje pro úpravy a efekty
, , aktualita
Populární sociální síť Instagram umožňuje svým uživatelům sdílení fotografií a videí. Nyní přidává nové vychytávky do nástroje Boomerang, kterým lze zachytit krátkou smyčku videa a zveřejnit ji ve Stories. 
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Instagram se snaží přidávat nové vychytávky, které učiní aplikaci pro lidi ještě zajímavější. Nyní přišla řada na ve Stories oblíbený nástroj Boomerang, který už funguje téměř pět let. Nové možnosti přinášejí nabídku publikovat více než jen jednoduchou smyčku videa. 

Už dříve se objevily informace, že se Instagram hodlá pustit do vylepšení populárního Boomerangu. Sociální síť právě představila celou řadu kreativních nástrojů, kterými lze nahraná smyčka upravit. Mimo jiné by měla přijít i funkce ořezu, která umožní nastavit začátek a konec animační smyčky. Uživatelé tak nebudou muset nahrávat svůj příspěvek znovu například kvůli nepovedenému konci, můžou ho zkrátit. 
 

Speciální efekty zahrnují funkci SlowMo, která přehrává příspěvek s poloviční rychlostí pro lepší zachycení detailů. Efekt Echo zase zajistí rozostření pohybu (efekt dvojitého vidění) a nechybí ani efekt nazvaný Duo, který vytvoří dynamickou smyčku se "zasekáním" obrazu. 

Tyto efekty nejsou ve světě sociálních sítí ničím novým, můžou se jimi chlubit aplikace jako Snapchat nebo TikTok. A právě jim - zejména tedy v současné době velmi oblíbenému TikToku - se snaží Instagram konkurovat a udržet se pro uživatele dostatečně zajímavým. Není tedy žádným překvapením, že představil tyto nové efekty Boomerangu.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF
Společnost Metabones představila zajímavý Speed Booster, který převádí jeden full frame systém na druhý, přitom však rozšiřuje ohniskovou vzdálenost na 0,71násobek. Je totiž určen pro 4K video na fotoaparátech EOS R a RF.
29.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
28.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala