www.digimanie.cz
>
>

Instagram přidává do Boomerangu nástroje pro úpravy a efekty

Instagram přidává do Boomerangu nástroje pro úpravy a efekty
, , aktualita
Populární sociální síť Instagram umožňuje svým uživatelům sdílení fotografií a videí. Nyní přidává nové vychytávky do nástroje Boomerang, kterým lze zachytit krátkou smyčku videa a zveřejnit ji ve Stories. 
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Instagram se snaží přidávat nové vychytávky, které učiní aplikaci pro lidi ještě zajímavější. Nyní přišla řada na ve Stories oblíbený nástroj Boomerang, který už funguje téměř pět let. Nové možnosti přinášejí nabídku publikovat více než jen jednoduchou smyčku videa. 

Už dříve se objevily informace, že se Instagram hodlá pustit do vylepšení populárního Boomerangu. Sociální síť právě představila celou řadu kreativních nástrojů, kterými lze nahraná smyčka upravit. Mimo jiné by měla přijít i funkce ořezu, která umožní nastavit začátek a konec animační smyčky. Uživatelé tak nebudou muset nahrávat svůj příspěvek znovu například kvůli nepovedenému konci, můžou ho zkrátit. 
 

Speciální efekty zahrnují funkci SlowMo, která přehrává příspěvek s poloviční rychlostí pro lepší zachycení detailů. Efekt Echo zase zajistí rozostření pohybu (efekt dvojitého vidění) a nechybí ani efekt nazvaný Duo, který vytvoří dynamickou smyčku se "zasekáním" obrazu. 

Tyto efekty nejsou ve světě sociálních sítí ničím novým, můžou se jimi chlubit aplikace jako Snapchat nebo TikTok. A právě jim - zejména tedy v současné době velmi oblíbenému TikToku - se snaží Instagram konkurovat a udržet se pro uživatele dostatečně zajímavým. Není tedy žádným překvapením, že představil tyto nové efekty Boomerangu.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková