www.digimanie.cz
>
>
>

Instagram už dovoluje uživatelům stáhnout všechna data

Instagram už dovoluje uživatelům stáhnout všechna data
, , aktualita
V souvislosti s přicházejícím GDPR se sociální síť Instagram odhodlala uživatelům přinést možnost stáhnout si ze sítě veškerá data. Poté bude jednodušší Instagram opustit nebo si třeba jen udělat vlastní zálohu.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Instagram právě spustila stránku, na které je možné si stáhnout svá data ze sítě. To zahrnuje samotné fotografie, komentáře nebo profilové informace. Děje se tak měsíc před zavedením nové regulace GDPR, která má v Evropě chránit soukromí lidí a možnost lepší kontroly ohledně nakládání s jejich osobními daty. Uživatelé tak budou mít díky možnosti stáhnout si data jednodušší cestu jak si vše zálohovat a svůj účet na Instagramu pak zrušit.
 
Instagram logo
 
Prozatím je tato možnost dostupná pouze přes webové rozhraní aplikace. Zadáte zde e-mail, na který vám po nějaké době přijde odkaz ke stažení celého vašeho profilu. Možné to je provést také v menu Upravit profil - Soukromí a zabezpečení - Stažení dat. Již brzy bude možné totéž udělat i z aplikace pro Android a iOS.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala