www.digimanie.cz
>
>
>

Instagram už dovoluje uživatelům stáhnout všechna data

Instagram už dovoluje uživatelům stáhnout všechna data
, , aktualita
V souvislosti s přicházejícím GDPR se sociální síť Instagram odhodlala uživatelům přinést možnost stáhnout si ze sítě veškerá data. Poté bude jednodušší Instagram opustit nebo si třeba jen udělat vlastní zálohu.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Instagram právě spustila stránku, na které je možné si stáhnout svá data ze sítě. To zahrnuje samotné fotografie, komentáře nebo profilové informace. Děje se tak měsíc před zavedením nové regulace GDPR, která má v Evropě chránit soukromí lidí a možnost lepší kontroly ohledně nakládání s jejich osobními daty. Uživatelé tak budou mít díky možnosti stáhnout si data jednodušší cestu jak si vše zálohovat a svůj účet na Instagramu pak zrušit.
 
Instagram logo
 
Prozatím je tato možnost dostupná pouze přes webové rozhraní aplikace. Zadáte zde e-mail, na který vám po nějaké době přijde odkaz ke stažení celého vašeho profilu. Možné to je provést také v menu Upravit profil - Soukromí a zabezpečení - Stažení dat. Již brzy bude možné totéž udělat i z aplikace pro Android a iOS.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál
V dnešní recenzi se podíváme na zoubek kapesnímu ultrazoomu Canon PowerShot SX740 HS. Ten nabídne velkorysý 40× optický zoom, podporu 4K videosekvencí i možnost manuálního ovládání expozice.
Včera, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Laowa 15mm F2 a 10-18mm i pro Nikon Z a Canon RF Laowa 15mm F2 a 10-18mm i pro Nikon Z a Canon RF
Venus Optics má už poměrně širokou nabídku objektivů a nyní oznamuje další dvě "novinky". Jde sice už o známé objektivy 15mm F2 Zero-D a 10-18mm F4.5-5.6, ty ale budou nově dostupné i pro Nikon Z a 15mm verze i pro Canon RF.
14.7.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough
Sony přichází s novými produkty pro rychlejší workflow při zpracovávání fotografií. Jednak je to Multifunction USB Hub MRW-S3 schopný dosahovat rychlosti až 1000 MB/s, jednak nové karty SDXC Tough.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nová Sigma 14-24mm F2.8 dostává NPC vrstvy Nová Sigma 14-24mm F2.8 dostává NPC vrstvy
Třetím novým objektivem, který představila společnost Sigma, je model 14-24mm F2.8 DG DN | Art. Zajímavý je použitím spousty speciálních optických členů a zbrusu novými povrchovými vrstvami NPC.
12.7.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sigma uvedla objektiv 35mm F1.2 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 35mm F1.2 DG DN Art pro CSC
Další novinkou na poli objektivů od Sigmy je vysoce světelný model 35mm F1.2 DG DN | Art. Má složitou optickou konstrukci, 17 členů včetně asférických a typu SLD, přináší však také překvapivě velké rozměry i vysokou hmotnost.
12.7.2019, aktualita, Milan Šurkala