www.digimanie.cz
>
>

Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku

Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku
, , aktualita
Uživatelé Instagramu a dalších sociálních sítí mohou při pořizování svých fotografií vzbudit rozruch. Nový instagramový účet ukazuje, kam až jsou tito lidé ochotní posouvat své hranice. 
K oblíbeným
reklama
Jak daleko jsou lidé schopni dojít, aby získali na sociální síti co nejvíc lajků, komentářů a uznání, odhaluje instagramový účet influencersinthewild. Cílem tohoto profilu je především ukázat, jak bizarně někdy vypadá tvoření atraktivní fotografie ve skutečnosti. 
 

Tento instagramový účet za svůj první měsíc sdílení videí, ve kterých influenceři provádějí mnohdy až kaskadérské kousky, získal přes 1,7 milionu sledujících. A přehlídka činů ze zákulisí vytváření instagramových snímků je skutečně pestrá. Někteří lidé se pouze chovají podivně a nepřirozeně, jiní ale i hazardují se svým životem. 
 

Mezi příspěvky, které se na profilu objevují, patří například video zachycující dvě postavy, které pro netradiční záběr neváhají slézt až k samému okraji vysoké skály. V jiném příspěvku se žena snaží pro fotografii marně udělat na pláži stoj na hlavě a nechybí ani spousta dalších vtipných nebo bizarních videí. 
 

Účet influencersinthewild zveřejňuje příspěvky od kohokoli, kdo zvládl zachytit nějakou zajímavou situaci při fotografování nebo natáčení videí. Účet byl založen 14. ledna tohoto roku influencerem jménem Tank Sinatra, který má sám na Instagramu přes 2,3 miliony sledujících.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
30.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF Metabones Speed Booster 0.71x EF na RF pro 4K video: z FF na FF
Společnost Metabones představila zajímavý Speed Booster, který převádí jeden full frame systém na druhý, přitom však rozšiřuje ohniskovou vzdálenost na 0,71násobek. Je totiž určen pro 4K video na fotoaparátech EOS R a RF.
29.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
28.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala