www.digimanie.cz
>
>
>
>

Instantní fotoaparát Fujifilm instax mini 9 se selfie zrcátkem

Instantní fotoaparát Fujifilm instax mini 9 se selfie zrcátkem
, , aktualita
Velmi populární instantní fotoaparáty mají nový přírůstek v podobě modelu Fujifilm instax mini 9. Staví na úspěších svého předchůdce, přidává však mimo jiných např. lepší schopnosti makra a malé selfie zrcátko.
reklama
Instantní fotoaparáty zažívají v poslední době velkou popularitu, a tak není divu, že Fujifilm přišel s novou verzí instax mini 9. Základ je do značné míry shodný s předchozím modelem instax mini 8, přináší však přesto několik vylepšení. Tím prvním je malé zrcátko u objektivu, díky kterému bude focení selfie o něco jednodušší. K fotoaparátu se dodává také makro předsádka, která snižuje minimální ostřící vzdálenost ze 60 cm na 35 cm. V neposlední řadě je to také možnost upravovat jas pomocí nového high-key scénického režimu.


Fujifilm instax mini 9


Fotoaparát využívá instantní filmy Fujifilm instax mini s rozměry snímku 62×46 milimetrů, který je vyvolán během 90 sekund. Objektiv s reálnou ohniskovou vzdáleností 60 milimetrů se skládá z pouhých dvou členů ve dvou skupinách, jeho světelnost činí F12,7. Fotoaparát instax mini 9 fotí s expozičním časem 1/60 sekundy.


Barvy Fujifilm instax mini 9


Průhledový hledáček nabídne 0,37× zvětšení. Integrovaný blesk má dosah 60 cm až 2,7 metru. K napájení fotoaparát slouží dvě AA baterie, které by měly stačit na pořízení 100 snímků (v případě 1,5V alkalických článků). Rozměry přístroje činí 116×118,3×68,2 mm a váží 307 gramů bez baterií. K dispozici bude v pěti různých barvách. Cena byla stanovena na $70.

Zdroj: fujifilm.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala