www.digimanie.cz
>
>

Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí

Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
, , aktualita
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
K oblíbeným
reklama
Při fotografování se kreativitě meze nekladou a své o tom ví i umělecké duo Aleia Murawski a Sam Copeland. Umělci totiž vytvořili celou sérii fotografií a videí šneků pohybujících se v miniaturních lidských obydlích a zařízeních, jako by to bylo jejich přirozené prostředí. 

 
Pro každou fotografii bylo nutné vytvořit jedinečný miniaturní interiér či exteriér vybavený i drobnými detaily. Právě tyto detaily zaujaly spousty lidí a šnečí série se stala virální. 
 

Aleia Murawski a Sam Copeland popustili uzdu fantazii a vytvořili scény s veřejnými toaletami, bowlingovou dráhou, vědeckým pracovištěm či příjemnou kavárnou - všechno uzpůsobené velikosti šneků. Své výtvory, ve kterých šneci na první pohled žijí velmi lidské životy, zveřejňují umělci například na Instagramu
 

Podle slov tvůrců může výroba každé scény zabrat i několik dní, než vypadá správně podle představ. Proces také zahrnuje celou řadu kreativních řešení problémů, které se při tvorbě objeví. Aleia Murawski a Sam Copeland se snaží neustále hledat nové způsoby, jak vyrobit různé prvky dotvářející scénu a také zkouší nové techniky, které dodají jejich výtvorům hloubku a efekt pohybu. 
 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS
Na Internetu se objevily další zajímavé zprávy ohledně připravovaných produktů. Má se jednat o rozměrově menší model Fujifilm X-S10, který má do středním cenové kategorie přinést stabilizaci (IBIS).
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p
Už nějakou dobu se mluví o příchodu nových CSC fotoaparátů Nikon Z6s a Z7s, jejichž hlavní změnou má být podpora 4K60p videa. Dostanou ale i několik dalších změn, které prozrazují další úniky.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony
Britský startup připravuje nový fotoaparát Alice patřící do kategorie Micro Four Thirds. Ten bude výrazně spoléhat na umělou inteligenci, ale to nebude jediná zajímavost. Jeho displejem totiž bude obrazovka telefonu.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů