www.digimanie.cz
>
>

Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí

Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
, , aktualita
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
K oblíbeným
reklama
Při fotografování se kreativitě meze nekladou a své o tom ví i umělecké duo Aleia Murawski a Sam Copeland. Umělci totiž vytvořili celou sérii fotografií a videí šneků pohybujících se v miniaturních lidských obydlích a zařízeních, jako by to bylo jejich přirozené prostředí. 

 
Pro každou fotografii bylo nutné vytvořit jedinečný miniaturní interiér či exteriér vybavený i drobnými detaily. Právě tyto detaily zaujaly spousty lidí a šnečí série se stala virální. 
 

Aleia Murawski a Sam Copeland popustili uzdu fantazii a vytvořili scény s veřejnými toaletami, bowlingovou dráhou, vědeckým pracovištěm či příjemnou kavárnou - všechno uzpůsobené velikosti šneků. Své výtvory, ve kterých šneci na první pohled žijí velmi lidské životy, zveřejňují umělci například na Instagramu
 

Podle slov tvůrců může výroba každé scény zabrat i několik dní, než vypadá správně podle představ. Proces také zahrnuje celou řadu kreativních řešení problémů, které se při tvorbě objeví. Aleia Murawski a Sam Copeland se snaží neustále hledat nové způsoby, jak vyrobit různé prvky dotvářející scénu a také zkouší nové techniky, které dodají jejich výtvorům hloubku a efekt pohybu. 
 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19 Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19
Koronavirus Covid-19 (2019-nCoV) má na svědomí další zrušení. Koncem února se totiž nebude konat fotografický veletrh CP+ 2020. Ten měl proběhnout v Japonsku, kde před pár dny zaznamenali první úmrtí spojené s tímto virem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle
High-endový model Olympus OM-D E-M1 Mark III přichází s mnoha užitečnými novinkami, které přebírá z vlajkové lodě E-M1X. Máme tu Live ND, 7,5EV stabilizaci i Cinema 4K video a OM-Log400 záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR
Dalším přírůstkem do rodiny objektivů značky Nikon pro jeho full frame CSC systém je opticky stabilizovaný Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR s univerzálním 8,3× optickým zoomem. Má překvapivě kompaktní stavbu.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku
Uživatelé Instagramu a dalších sociálních sítí mohou při pořizování svých fotografií vzbudit rozruch. Nový instagramový účet ukazuje, kam až jsou tito lidé ochotní posouvat své hranice. 
15.2.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video
Společnost Canon inovuje i na poli digitálních zrcadlovek a přichází s novým modelem EOS 850D. Ten nabídne překvapivě populární vertikální video, 4K videosekvence i bezdrátové technologie a dotykový displej.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala