www.digimanie.cz
>
>
>
>

Jak lépe využít techniku Nikon

, , aktualita
Česká pobočka Nikonu připravila pro své uživatele v předvánočním čase sadu seminářů, jež se věnují problematice digitálních fotoaparátů.
K oblíbeným
reklama
Konají se v prezentačním centru Nikonu na Kodaňské ulici 46 v Praze, vždy od 16 hodin. Z programu vybíráme:
  • 6. prosince - Coolpixy do kapsy (Coolpix 2200 až 5200)
  • 7. prosince - Jak na 8 milionů (Coolpix 8400, 8700, 8800)
  • 8. prosince - Vše okolo D70 (objektivy, blesky, další příslušenství)
  • 13. prosince - Coolpixy do kapsy - opakování (Coolpix 2200 až 5200)
  • 14. prosince - Jak na 8 milionů - opakování (Coolpix 8400, 8700, 8800)
  • 15. prosince - Vše okolo D70 - opakování (objektivy, blesky, další příslušenství)
  • 16. prosince - Nikon software (Nikon Capture, Nikon View a Picture Project, Nik Filters)
  • 17. prosince - Digitalizujte své filmy - skenery Nikon
reklama
Nejnovější články
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike 85mm f/1.8 s autofokusem nyní i pro Nikon F Meike 85mm f/1.8 s autofokusem nyní i pro Nikon F
Objektiv Meike 85mm f/1.8 s podporou automatického zaostřování je sice na trhu už dva roky, ale dosud byl k dispozici jen pro bajonet Canon EF. Nyní se objevuje i jeho varianta pro zrcadlovky značky Nikon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala