www.digimanie.cz
>
>
>
>

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
, , aktualita
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
K oblíbeným
reklama
V minulých dnech jsme si představili společnosti, které v letošních cenách EISA Awards 2019 získaly několik titulů. Zbývá poslední článek o těch, které ve fotografické části ankety měly po jednom ocenění. Nejprve tu máme Huawei P30 Pro, který dostal cenu jako nejlepší smartphonu roku. Má celkem 4 fotoaparáty, nechybí tu tak širokoúhlý objektiv, funkce portrétu s rozmazaným pozadím i periskopický teleobjektiv s 5× zoomem. Nabídne vodě odolnou konstrukci, vynikající displej, čtečku otisků prstů pod displejem, potěší i vyšší výdrž akumulátoru a bezdrátové nabíjení. Může mít až 512 GB paměti a podporován je také záznam do RAWu.
 
Huawei P30 Pro
 
Panasonic Lumix S1R se stává nejlepším pokročilým full frame fotoaparátem a dobře dopadl i v naší recenzi. Jeho snímač nabídne vysoké rozlišení 47,3 MPx, funkce Multi-Shot zvládne dokonce 187MPx rozlišení. Porota ocenila prvotřídní ergonomii ovládání, velký elektronický hledáček a 3cestný výklopný displej. Potěší také bohaté funkce pro video.
 
Panasonic Lumix S1R
 
Nejlepším fotografickým softwarem se pak pro letošek stává Skylum Luminar 3. Je k dispozici pro Windows i macOS (jako samostatný program i jako plugin do Adobe Photoshop a Lightroom), nabídne jednoduché úpravy několika kliky myši díky pomoci umělé inteligence. Mnoho funkcí je zde plně automatizovaných (úpravy, výběr, maskování), kdo však bude chtít, může je provádět i ručně.
 
Zdroj: eisa.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty Selfie, postrach muzeí: rakouský turista při focení soše ulomil prsty
Focení selfie sice vypadá jednoduše, v praxi jde ale o náramně nebezpečnou disciplínu. Zemřelo a zranilo se při ní už spousta lidí, často také dochází k poškození majetku. V Itálii takto jeden Rakušan poničil sochu v muzeu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi Finanční výsledky Nikonu: obrovské pády nejen ve fotodivizi
Společnosti Nikon se v posledním čtvrtletí vůbec nedařilo. Koronavirová pandemie měla dle slov společnosti enormní dopad na hospodaření a zaznamenaná poklesy příjmů jsou opravdu velmi dramatické.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC Sigma uvedla objektiv 85mm F1.4 DG DN Art pro CSC
Společnost Sigma rozšířila nabídku svých objektivů pro CSC systémy novým modelem 85mm F1.4 DG DN Art. Vysoce světelný portrétní objektiv bude k mání nejen pro bajonet E-Mount, ale také pro L-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Finanční výsledky Olympusu: pandemie zvýšila ztrátu fotodivize Finanční výsledky Olympusu: pandemie zvýšila ztrátu fotodivize
Společnost Olympus zveřejnila výsledky svého hospodaření. Ačkoli je celá firma stále v zisku, fotografická divize i kvůli koronavirové pandemii sice výrazně snížila příjmy, ale ztráta se prohloubila jen mírně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Dodávky fotoaparátů 06/20: oživení po začátku pandemie, meziročně velký pád Dodávky fotoaparátů 06/20: oživení po začátku pandemie, meziročně velký pád
Máme tu nejnovější výsledky dodávek fotoaparátů zveřejňované asociací CIPA. Došlo sice k výraznému oživení po začátku koronavirové pandemie, ale meziročně jde i nadále o velmi výrazný pokles.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář