www.digimanie.cz
>
>
>
>

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
, , aktualita
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
K oblíbeným
reklama
V minulých dnech jsme si představili společnosti, které v letošních cenách EISA Awards 2019 získaly několik titulů. Zbývá poslední článek o těch, které ve fotografické části ankety měly po jednom ocenění. Nejprve tu máme Huawei P30 Pro, který dostal cenu jako nejlepší smartphonu roku. Má celkem 4 fotoaparáty, nechybí tu tak širokoúhlý objektiv, funkce portrétu s rozmazaným pozadím i periskopický teleobjektiv s 5× zoomem. Nabídne vodě odolnou konstrukci, vynikající displej, čtečku otisků prstů pod displejem, potěší i vyšší výdrž akumulátoru a bezdrátové nabíjení. Může mít až 512 GB paměti a podporován je také záznam do RAWu.
 
Huawei P30 Pro
 
Panasonic Lumix S1R se stává nejlepším pokročilým full frame fotoaparátem a dobře dopadl i v naší recenzi. Jeho snímač nabídne vysoké rozlišení 47,3 MPx, funkce Multi-Shot zvládne dokonce 187MPx rozlišení. Porota ocenila prvotřídní ergonomii ovládání, velký elektronický hledáček a 3cestný výklopný displej. Potěší také bohaté funkce pro video.
 
Panasonic Lumix S1R
 
Nejlepším fotografickým softwarem se pak pro letošek stává Skylum Luminar 3. Je k dispozici pro Windows i macOS (jako samostatný program i jako plugin do Adobe Photoshop a Lightroom), nabídne jednoduché úpravy několika kliky myši díky pomoci umělé inteligence. Mnoho funkcí je zde plně automatizovaných (úpravy, výběr, maskování), kdo však bude chtít, může je provádět i ručně.
 
Zdroj: eisa.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem
Organický snímač Panasonicu se přetřásá už hodně dlouho a nyní se konečně dostává do reálného produktu. Kamera AK-SHB800 totiž tento čip s 8K rozlišením dostala a s tím jsme se dozvěděli i několik dalších informací.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře
Nikon myslí i na filmaře a plánuje znatelné rozšíření schopností svých CSC fotoaparátů v oblasti videa. Nyní také uvádí speciální video kit, který bude obsahovat např. rekordér Atomos Ninja V a další příslušenství.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele
Společnost Phase One uvedla nový středoformátový fotoaparát XT, který je zaměřen zejména na kompaktní rozměry a možnost využití i pro cestování a krajinářskou fotografii. Navíc bude dodáván s shift objektivem.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů