www.digimanie.cz
>
>
>
>

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum

Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
, , aktualita
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
K oblíbeným
reklama
V minulých dnech jsme si představili společnosti, které v letošních cenách EISA Awards 2019 získaly několik titulů. Zbývá poslední článek o těch, které ve fotografické části ankety měly po jednom ocenění. Nejprve tu máme Huawei P30 Pro, který dostal cenu jako nejlepší smartphonu roku. Má celkem 4 fotoaparáty, nechybí tu tak širokoúhlý objektiv, funkce portrétu s rozmazaným pozadím i periskopický teleobjektiv s 5× zoomem. Nabídne vodě odolnou konstrukci, vynikající displej, čtečku otisků prstů pod displejem, potěší i vyšší výdrž akumulátoru a bezdrátové nabíjení. Může mít až 512 GB paměti a podporován je také záznam do RAWu.
 
Huawei P30 Pro
 
Panasonic Lumix S1R se stává nejlepším pokročilým full frame fotoaparátem a dobře dopadl i v naší recenzi. Jeho snímač nabídne vysoké rozlišení 47,3 MPx, funkce Multi-Shot zvládne dokonce 187MPx rozlišení. Porota ocenila prvotřídní ergonomii ovládání, velký elektronický hledáček a 3cestný výklopný displej. Potěší také bohaté funkce pro video.
 
Panasonic Lumix S1R
 
Nejlepším fotografickým softwarem se pak pro letošek stává Skylum Luminar 3. Je k dispozici pro Windows i macOS (jako samostatný program i jako plugin do Adobe Photoshop a Lightroom), nabídne jednoduché úpravy několika kliky myši díky pomoci umělé inteligence. Mnoho funkcí je zde plně automatizovaných (úpravy, výběr, maskování), kdo však bude chtít, může je provádět i ručně.
 
Zdroj: eisa.eu


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
FiLMiC uvedl fotografickou aplikaci Firstlight pro iOS FiLMiC uvedl fotografickou aplikaci Firstlight pro iOS
FiLMiC je znám především díky své aplikaci FiLMiC Pro k natáčení videa. Nyní uvádí i aplikaci pro focení Firstlight, která rovněž nabídne spoustu profesionálních funkcí včetně manuálního ovládání.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: listopad 2019 Doporučené fotoaparáty: listopad 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala63 komentářů
Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů
Společnost Panasonic aktualizovala většinu svých fotoaparátů na trhu. Nové firmwary dostávají full frame Lumixy S, Micro Four Thirds přístroje Lumix G a nezapomnělo se ani na některé kompakty a ultrazoomy.
20.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750 Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750
Na internetu se začaly objevovat uniklé informace o tom, jak by měl vypadat nástupce digitální zrcadlovky Nikon D750. Ten by měl údajně nést jméno D770 nebo D790 a podporovat natáčení UHD 4K videa.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm
Street foto se obvykle fotí se širokoúhlejšími objektivy, jakýmsi standardem je zde 35mm ohnisková vzdálenost. Fotograf Evan Ranft to ale zkusil trochu jinak a na pouliční fotografie si vzal telezoom Sony FE 200-600mm.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře