Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

JOBO Photo Display PDAJ151: 1 GB paměti i 15" LCD

, , aktualita
JOBO Photo Display PDAJ151: 1 GB paměti i 15" LCD
Plánujete pořízení fotorámečku, ale zdají se vám všechny malé? Co byste řekli na model s 15" displejem a rozlišením 1024 x 768 bodů? Právě takovými parametry se může pochlubit nejdražší fotorámeček společnosti JOBO, model PDAJ151.
JOBO Photo Display PDAJ151: 1 GB paměti i 15" LCD
Nejdražší fotorámeček, který má společnost JOBO AG v nabídce, disponuje displejem o rozlišení 1024 x 768 pixelů, úhlopříčka činí 15". Velikost pixelu je tedy stejná jako na běžném 15" LCD monitoru, tj. 0,297 mm. Poměr stran je klasických 4:3, widescreen se tedy nekoná. Kontrastní poměr je 400:1, v oblasti monitorů pro PC by to nebyla žádná sláva, ale při výběru fotorámečku jsou mnohem důležitější jiné parametry, např. pozorovací úhel.
JOBO Photo Display PDAJ151 je vybaven interní pamětí o kapacitě 1 GB, která dokáže pojmout cca 4 000 fotografií v odpovídajícím rozlišení. Pokud by vám paměť nestačila, můžete využít čtečky paměťových karet formátu CF, SD, MMC, xD, MS a MS Pro. V případě potřeby můžete také zapojit USB paměťové médium (např. flashdisk), rámeček nabízí vysokorychlostní rozhraní USB 2.0.

Je docela škoda, že JOBO podporuje pouze fotografie ve formátu JPEG, řada uživatelů by jistě ocenila také podporu formátů GIF, TIFF, BMP a dalších. Snímky je možno prohlížet ve třech režimech - ve fulscreenu, jako náhled a k dispozici je také slideshow s podporou zoomu a dalších efektů. Fotografie je možno mazat, kopírovat i otáčet. Fotorámečky společnosti JOBO jsou vybaveny i budíkem, takže se nemusíte bát, že zaspíte.

Součástí balení je kromě rámečku také USB kabel a dálkové ovládání.

Zdroj: JOBO