www.digimanie.cz
>
>
>

Joby Action Grip & Pole, tyč pro natáčení akčních záběrů

Joby Action Grip & Pole, tyč pro natáčení akčních záběrů
, , aktualita
Joby je známý výrobce stativů a podobného příslušenství. Nyní rozšiřuje výrobní program o Action Grip a Pole, což je malý držák na kamerky jako je GoPro Hero. Pokud budete chtít delší dosah, je tu Pole, který tyčku prodlouží.
K oblíbeným
reklama
V nabídce akčního příslušenství společnosti Joby se objevil Action Grip & Pole. Action Grip je malý držák se standardním stativovým závitem (1/4"-20), díky čemuž k němu můžete přichytit kamerky a fotoaparáty nejrůznějších typů. Je zde i poutko proti vyklouznutí. Pokud by už náhodou kamera i s držákem uplavala např. ve vodě, Joby použilo nadlehčenou konstrukci, která zajistí, aby držák i s kamerou vyplavaly k hladině. Díky červenému konci pak bude snadné jej ve vodě najít. Action Grip váží 90 gramů.


Joby Action Grip


Pokud je dosah držáku málo, stačí použít prodlužovací tyč Pole. Ta má délku 46 centimetrů, celek má pak 70,5 centimetru a hmotnost 200 gramů. A kdyby ani to nestačilo, stačí odstranit červený konec prodlužovací tyče a našroubovat tam další. Zde je pak použit závit 3/4"-5. Action Grip stojí 22 liber, set s prodlužovací tyčkou pak 30 liber.


Joby Action Grip a Pole

reklama
Nejnovější články
Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM
Sony dnes představilo nadprůměrně širokoúhlý rektilineární objektiv FE 12-24mm F2.8 GM, který zaujme i konstantní světelností F2,8 v celém rozsahu. Výrazně je optimalizován i pro natáčení videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro
Společnost Canon chystá nejen nové CSC fotoaparáty EOS R5 a R6, o kterých mluví už nějakou dobu. Na světlo světa prosákly i informace o nových objektivech RF 100-500mm a makro objektivu RF 85mm F2.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p
Na Internetu se objevily zákulisní informace, že by měla společnost Nikon chystat aktualizované full frame CSC fotoaparáty Z6s a Z7s. Ty mají údajně přinést 4K/60p video, vyšší výkon i napájení přes port USB-C.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty
O dálkoměru Pixii se mluvilo už před dvěma lety. Nyní se novinka konečně dostává na trh. Má APS-C snímač s překvapivě nízkým rozlišením 11,1 MPx, k dispozici je i globální závěrka pro eliminaci rolling shutter efektu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 % Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 %
CIPA vydala čísla dodávek fotoaparátů za květen a tak obrovské meziroční propady jsme tu ještě neměli. Pouze CSC se udržela nad třetinou loňských čísel. Zrcadlovky spadly dokonce téměř na pětinu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala