www.digimanie.cz
>
>

Joby představilo svůj první velký stativ RangePod Smart

Joby představilo svůj první velký stativ RangePod Smart
, , aktualita
Společnost Joby je známá především výrobou ohebných stativů GorillaPod, nicméně nyní se v nabídce objevuje i klasický "pevný" stativ. Ten se jmenuje RangePod Smart a unese hmotnost až 8 kilogramů.
K oblíbeným
reklama
I když společnost Joby původně začala s výrobou ohebných stativů GorillaPod, dnes je portfolio jejích výrobků už o něco bohatší. Nyní se tu objevuje další nový stativ, rozhodně ale nejde o nic tak revolučního. Právě naopak, Joby začíná s výrobou klasických stativů, přičemž první vlaštovkou je RangePod Smart. Hmotnost tohoto hliníkového stativu činí 1,6 kg a unese fotoaparát až o hmotnosti 8 kg. Ve složeném stavu má 42,5 cm, jeho pracovní výška pak může být od 43 cm do 160 cm (132 cm bez vysunutého středového sloupce, který má dole i hák pro zvýšení stability přidáním závaží).
 
Joby RangePod Smart
 
Má 4 sekce se zamykáním M-Lock a nohy lze vyklopit do úhlů 25° nebo 35°. Stativ je dodáván s kulovou hlavou a nezávislým ovládáním náklonu s panorámování. Novinka bude k dispozici v červené a černé barvě za cenu 124,95 liber (3700 Kč). V balení najdete také držák na smartphone s tloušťkou 60-140 mm (vhodný i pro vertikální videa např. pro TikTok a IG Stories) se dvěma 1/4” závity, pro tradiční fotoaparáty je tu pak 40mm destička systému Arca-Swiss.
 
Joby RangePod Smart
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonicu unikla data kompaktnějšího full framu Lumix S5 Panasonicu unikla data kompaktnějšího full framu Lumix S5
Panasonic už dávno slíbil kompaktnější full frame Lumix řady S a vypadá to, že už je něco takového na spadnutí. Hovoří se o Lumixu S5, jehož technické údaje unikly na Internet a vypadá dost slibně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát
Během stále trvající pandemie onemocnění covid-19 se americký fotograf rozhodl realizovat projekt, při němž proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát. Vznikla tak série portrétů, která dokumentuje lidi ze sousedství. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády
Někdy se povede zachytit na video nebo na fotografii zajímavé úkazy, které způsobí přírodní živly. V národním parku v Austrálii před několika dny nastaly příhodné povětrnostní podmínky, aby vznikly "vodopády naopak". 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75 Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75
Další novinkou společnosti Meike pro CSC fotoaparáty je objektiv 25mm F1.8. Ten bude stát pouhých 75 USD. Nabídne manuální zaostřování a velmi kompaktní konstrukci s hmotností jen 170 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samyang představil 4 video objektivy se světelností T1.5 Samyang představil 4 video objektivy se světelností T1.5
Natáčení videa pomocí fotoaparátů je stále více a více populární, a tak Samyang rozšiřuje nabídku svých VDSLR objektivů optimalizovaných pro video o nové verze se světelností T1.5. Máme tu 24mm, 35mm, 50mm i 85mm varianty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala