www.digimanie.cz
>
>

Joby uvádí ohebné stativy Podzilla pro smartphony i fotoaparáty

Joby uvádí ohebné stativy Podzilla pro smartphony i fotoaparáty
, , aktualita
JOBY představilo novou generaci stativů Podzilla. Ty budou k dispozici ve dvou velikostech a nebude chybět ani držák pro smartphony, který umožní využití těchto stativů s telefonem. To se hodí zejména vloggerům.
K oblíbeným
reklama
Společnost JOBY je tradičním výrobcem ohebných stativů a dalšího příslušenství. Nyní se objevuje nová generace stativů Podzilla. Ty jsou určené pro smartphony, kompakty, případně lehčí CSC a DSLR. Nabídka začíná modelem Podzilla Medium.
 
JOBY Podzilla Medium
 
Podzilla Medium má kulovou hlavu s tradičním závitem 1/4"-20 pro přímou montáž fotoaparátu. Stativ váží 340 gramů a jeho nosnost je 1 kg, takže to s hmotností fotoaparátu nemůžete přehánět. V konstrukci najdete hliníkové slitiny a ve složeném stavu má rozměry 4,6×5,3×24,9 cm. Cena byla stanovena na 39,99 USD.
 
JOBY Podzilla Medium
 
Druhým modelem je Podzilla Large. V tomto případě tu najdete rychloupínací destičku typu Arca, závit je tradičně 1/4"-20. V tomto případě je stativ se svými 420 gramy jen o trochu těžší, nicméně jeho nosnost vyrostla na 2,5 kg.
 
JOBY Podzilla Large
 
Díky tomu si troufne i na větší fotoaparáty. Rozměry jsou 5,5×7,3×31,5 cm a také zde je využita hliníková konstrukce. Překvapivě zůstává shodná i cena 39,99 USD.
 
JOBY Podzilla Large
 
Abyste mohli případně využít smartphone, JOBY nabízí také držák Podzilla Clamp. Ten se dá připojit pomocí tradičního stativového závitu a pojme telefony se šířkou až 86 mm. Cena je 9,99 USD.
 
JOBY Podzilla Clamp
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samyang uvedl objektiv 24-70mm F2.8 s autofokusem Samyang uvedl objektiv 24-70mm F2.8 s autofokusem
Samyang uvedl nový objektiv AF 24-70mm F2.8 FE. Název už napovídá, že podporuje zaostřování autofokusem a je určen pro full frame fotoaparáty Sony. Kameramany jistě potěší parfokální konstrukce. Doplněno: další údaje a česká cena.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony A7 IV přijde ve čtvrtek, očekává se 4K60p v 10 bitech Sony A7 IV přijde ve čtvrtek, očekává se 4K60p v 10 bitech
Už za dva dny se představí nový fotoaparát Sony A7 IV (ILCE-7M4). Napovídá tak spuštění streamu na YouTube, kde se v metadatech dá získat i několik zajímavých informací o fotoaparátu. Patrně dostaneme 33 MPx i 4K60p video.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm ukončí výrobu dalších filmů, zmizí Velvia 50 i Fujicolor Pro 160 NS Fujifilm ukončí výrobu dalších filmů, zmizí Velvia 50 i Fujicolor Pro 160 NS
Fotografické filmy postupně mizí z trhu a společnost Fujifilm oznámila blízké ukončení výroby dalších tří filmových produktů. Zmizí tak některé verze filmu Fujicolor 160NS Professional i Velvia 50.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Cosina uvedla objektiv Voigtländer APO-Skopar 90mm f/2.8 Cosina uvedla objektiv Voigtländer APO-Skopar 90mm f/2.8
Cosina přichází na trh s dalším manuálním objektivem. Jde o Voigtländer APO-Skopar 90mm f/2.8, který je určen pro zrcadlovky Nikon s bajonetem F-Mount. Zajímavý je velmi kompaktní konstrukcí se 41mm délkou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sirui představuje anamorfický objektiv 50mm T2.9 1.6x Sirui představuje anamorfický objektiv 50mm T2.9 1.6x
Sirui rozšířilo nabídku svých anamorfických objektivů o další novinku. Tentokrát jde o model 50mm T2.9 1.6x. V tomto případě půjde o objektiv určený pro full frame CSC fotoaparáty s 1,6× rozšířením obrazu.
17.10.2021, aktualita, Milan Šurkala