www.digimanie.cz
>
>

Joby uvádí příslušenství kompatibilní s Apple MagSafe

Joby uvádí příslušenství kompatibilní s Apple MagSafe
, , aktualita
Joby je známo výrobou flexibilních stativů i dalšího příslušenství. Nyní rozšiřuje nabídku produktů pro mobilní telefony Apple iPhone 12. Nové držáky jsou totiž kompatibilní se systémem Apple MagSafe.
K oblíbeným
reklama
Společnost Joby už dávno nevyrábí jen ohebné stativy GorillaPod. Má také spoustu dalšího příslušenství a poslední novinkou jsou držáky kompatibilní se systémem MagSafe u telefonů Apple iPhone12. Tento systém slouží k magnetickému přichycení a zarovnání nabíječky pro co nejefektivnější bezdrátové nabíjení telefonů. V tomto případě sice o nabíjení nepůjde, využívá se ale systému magnetického přichycení.
 
GripTight Wall Mount for MagSafe
 
Jako první tu máme GripTight Wall Mount for MagSafe. Toto malé kolečko se dá připevnit na hladký povrch (např. sklo) a k němu pak magneticky přichytíte telefon. Jak ukazuje obrázek, využít to mohou třeba vloggerky u tutoriálů s makeupy nebo např. v kuchyni při ukázkách vaření. Tento model stojí 24,95 USD.
 
GripTight Mount for MagSafe
 
Dále jde zde samotný držák GripTight Mount for MagSafe, který má nejen magnet, ale také polohovatelné čelisti, které můžete, ale nemusíte využívat pro silnější uchycení. Držák má i standardní stativový závit 1/4-20". Cena tohoto modelu činí 39,95 USD.
 
GripTight GorillaPod for MagSafe
 
Jako poslední tu je GripTight GorillaPod for MagSafe. To je vlastně předchozí držák i se stativem GorillaPod 1K. V tomto případě se cena zastavila na hodnotě 69,95 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč Fotograf Sebastião Salgado získal cenu Praemium Imperiale a cca 3 mil. Kč
The Japan Art Association ocenila práci světoznámého brazilského fotografa Sebastião Salgada. Ten získal letošní ocenění 2021 Praemium Imperiale a s tím i 15 milionů jenů, což odpovídá zhruba 3 milionům Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 Aspherical pro SLR Nikonu
Pro zrcadlovky společnosti Nikon je určen nový objektiv společnosti Cosina. Jde o model s předlouhým názvem Voigtländer Color-Skopar 28mm F2.8 SL II S Aspherical a bude k dispozici ve dvou barevných variantách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom Canon RF 100-400mm F5.6-8 IS USM jako levný a lehký telezoom
Další zajímavou novinkou ve výrobním programu je telezoom RF 100-400mm F5.6-8 IS USM. Světelností nepotěší, výměnou za to ale nabídne nebývala kompaktní konstrukci i velmi nízkou hmotnost, nemluvě o příznivé ceně.
16.9.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM Canon přichází s kompaktním objektivem RF 16mm F2.8 STM
Majitelé full frame CSC systému Canon EOS R mohou nově využívat také levného pevného objektivu RF 16mm F2.8 STM. Ten vedle nízké ceny nabídne také velmi kompaktní konstrukci a širokoúhlý obraz.
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala