www.digimanie.cz
>
>
>
>

Jste fotograf? Zviditelněte se na Digimanii!

Jste fotograf? Zviditelněte se na Digimanii!
, , aktualita
Jste fotograf, máte vlastní stránky a na nich už mnoho pěkných fotek? Chcete o sobě dát více vědět? Co byste řekli na možnost využít k tomu vysokou návštěvnost Digimanie? Ano, od dnešního dne skutečně můžete!
K oblíbeným
reklama
Chcete mít na homepage Digimanie upoutávku na svou prezentaci? Zobrazují se náhodně ve spodní části = jméno a příjmení + 2 miniatury jimi zvolených fotografií, jež považují za nejvíce reprezentativní. Vše odkazuje na profil fotografa s více informacemi o něm a jeho fotografickém portfoliu.


Jak na to?


1. Přihlaste se na Digimanii (pokud ještě nemáte svůj profil, zaregistrujte se).

2. Nahrajte do naší fotogalerie aspoň 2 fotky, z nichž chcete vytvořit miniatury pro prezentaci.

3. Vyplňte tento formulář.
  • Jméno a příjmení – zadejte své jméno a příjmení.
  • Oblasti působení – označte odpovídající město (nebo města).
  • Krátký popis – uveďte něco o sobě, na jaký typ fotek se specializujete, jaké máte zkušenosti apod.
  • Vaše fotky – zadejte URL 2 fotek, které jste nahráli v předchozím kroku do naší galerie.
  • Vaše stránky – zadejte URL svého webu.
  • Obec – zadejte město, odkud jste.
Uvést můžete volitelně i další kontaktní údaje, které se pak budou ve vaší prezentaci zobrazovat.

4. Pokud budou Vaše fotky na dostatečné úrovni, vytvoříme do 48 hodin (nevztahuje se na víkendy a státní svátky) Vaši prezentaci, jež se začne náhodně zobrazovat na homepage Digimanie.


Zadané údaje si budete moci sami měnit (pokud budete přihlášení pod profilem, z kterého jste se registrovali - změny se projeví během pár hodin). Případné dotazy můžete směřovat do diskuze pod tímto článkem, nebo nám napsat.
reklama
Nejnovější články
Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD
Paul Teutul Sr. z televizní show Americký chopper má další finanční problém. Se svým synem neoprávněně použili fotografii pro své merchandise produkty a nyní musí zaplatit pokutu přes 258 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit
Někteří lidé to nemají v hlavě moc v pořádku. Jedním z nich je u muž, který v Utahu podpálil opuštěný dům, aby si přitom mohl udělat zajímavé fotky a videa. Navíc to nebyl jeho první prohřešek před zákonem.
23.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM
Další velmi světelnou novinkou, kterou uvedla společnost Cosina v těchto dnech, je objektiv Nokton 35mm F1.2 Aspherical III VM. Jak už napovídá jeho název, je určen pro M-Mount, tedy např. dálkoměry Leica M.
22.2.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa
Na trh snímačů pro mobilní telefony putuje nový model OmniVision OV64C. Nabídne velkou  úhlopříčku typu 1/1,7" a vysoké 64MPx rozlišení. Zvládne např. natáčet i 8K videosekvence nebo HDR záznam.
22.2.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin
Někdy je opravdu s podivem, co vše může být považováno za nekorektní. Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor teď čelí posměškům za retušování bikin, které byly provedeny opravdu amatérským způsobem.
21.2.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře