Kingston uvádí microSDHC UHS-I U3 karty pro akční kamery

Kingston uvádí microSDHC UHS-I U3 karty pro akční kamery
, , aktualita
Společnost Kingston přichází s novou paměťovou kartou microSDHC Action Camera UHS-I U3, která je již dle názvu určená pro akční videokamery nebo třeba drony. Má rychlé rozhraní a slibuje až 90MB/s přenosy.
K oblíbeným
reklama
Další novinkou od společnosti Kingston jsou nové paměťové karty microSDHC Action Camera UHS-I U3. Jsou optimalizovány pro akční videokamery (např. GoPro, ale i jiné) nebo dnes tak oblíbené drony. Mají rychlé rozhraní UHS-I U3 a výrobce slibuje rychlost čtení s hodnotou až 90 MB/s, u zápisu pak polovinu, 45 MB/s. To by mělo bez jakýchkoli problémů stačit pro natáčení 4K videa nebo zpomalených videosekvencí s vysokými snímkovacími frekvencemi.


Kingston microSDHC Action Camera UHS-I U3


Ke kartě dostanete i klasickou microSD-SD redukci. Karty jsou odolné vůči vodě, nárazu, rentgenovému záření i extrémním teplotám. Při skladování vydrží teplotní rozsah -40 °C až +85 °C, v provozu je to -25 °C až +85 °C. Záruka je doživotní. V prodeji budou zpočátku 16GB a 32GB microSDHC verze, příští měsíc se objeví i 64GB microSDXC varianta.

Zdroj: TZ Kingston


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře