www.digimanie.cz
>
>

Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp

Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp
, , aktualita
50letý motorkář nebyl úspěšný na sociálních sítích, a tak se rozhodl ze sebe pomocí softwaru vytvořit mladou motorkářku. Postupně nasbíral téměř 30 tisíc sledujících, nicméně lež má krátké nohy a všechno prasklo.
K oblíbeným
reklama
Yasuo Nakajima je 50letým mužem, který miluje motorky. V roce 2019 si založil účet na Twitteru, ale moc se mu nedařilo a nenasbíral ani 10 sledujících. Změnil tak strategii. S pomocí aplikace FaceApp, která dokáže vyměnit obličej, přidat úsměv a podobně, ze sebe udělal mladou motorkářku se jménem Soya. A sledující se jen hrnuli. Nyní se dostal na 28 tisíc sledujících, kteří si mysleli, že sledují mladou ženu zapálenou pro jízdu na motorce severem Japonska. Vše ale prasklo.
 
 
Zveřejnil totiž fotku motorky ve své garáži, načež si pozorné oči některých sledujících všimli odrazu v zrcátku, kterým rozhodně nebyla mladá žena, ale muž. Nakajima se později přiznal, že využíval aplikace FaceApp, protože cítil, že nikoho nebude zajímat motorkářský život 50letého muže. Nakonec to přesto vypadá, že obecenstvo ho po přiznání má ještě radši než předtím.
 
 
Jak se dá dosáhnout přeměny muže ve středních letech v mladou ženu, na to se můžete podívat na reportáži níže.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery
Ricoh představil další generaci odolného kompaktu WG-7. Zůstává zde objektiv s 5× optickým zoomem a 20MPx snímač CMOS BSI. Novinkou je nicméně funkce webkamery díky podpoře USB Video Class 1.1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem
Leica zařadila do svého výrobního programu i smartphone. Nese jméno Leitz Phone 1 a nabídne velký 1" snímač s rozlišením 20 megapixelů. Dokonce nabídne i speciální krytku objektivu, který má světelnost F1,9.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost
Mnohé zajímá budoucnost značky Nikon. Nyní se na Internetu objevily další zákulisní informace, které prozrazují, co se na nás chystá. Můžeme čekat nové objektivy i Z9, otazník visí nad low-endovou Z30.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června
Na Internetu se čím dál více objevují zvěsti o tom, že Nikon velmi brzy představí nový model s APS-C čipem. Původně se mluvilo o Z30, nyní to naopak vypadá na Zfc s retro vzhledem. A mělo by se tak stát už za dva týdny.
14.6.2021, aktualita, Milan Šurkala