Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně
Registrace: 2.6.2009
Komentářů: 499, score 1.3 | Svět hardware: 12/1.5 | Svět mobilně: 2/0.0 | TV Freak: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 5 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 8.7.2011 s hodnocením +3:
Promiň, ale nikdo níže nenapsal méně slušný příspěvek ­(eufemicky řečeno­) než Ty, což nějak neladí s obsahem Tvého komentáře. Tak nějak mi na mysl vytanulo přísloví o kázání vody a pití vína.

Já se za svoje kritické komentáře rozhodně nestydím, slušně jsem prezentoval svůj názor, za kterým si stojím. Vzhledem k tomu, že ­- mimo Tvého příspěvku ­- se tu žádné další vulgarity nevyskytly, nevidím důvod k rušení diskuzí.

O komplexech se tu dá hovořit zejména v souvislosti s obsahem dnešního ­"fejetonu­" ­(můj učitel češtiny vždycky říkal, že do uvozovek patří pouze přímá řeč a silná ironie :D­)! A můj důvod, proč jsem se k obsahu některých článků vyjádřil, byl ten, že mám Digimanii rád... ;)
Komentář z 5.1.2012 s hodnocením +2:
Zajímavý, ale nabíječka, která neumí nabíjet po jednotlivých šachtách pro mě neexistuje... velký fail!!!
Komentář z 16.12.2011 s hodnocením +2:
To fotíš z publika? Jaké ohnisko máš na tom 1,4 objektivu? Záblesk o strop? V hale??? Na fesťáku??? Člověče prober se, to je článek pro kompaktisty a amatéry, houpe­-li se ti na hrudi VIP visačka, máš úplně jiný možnosti a očekávají se taky jiný výsledky. I na časy 60 a míň se dá vyfotit slušná akční fotka, chce to jen vystihnout pravý okamžik a mít trochu štěstí...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 7.1.2012 s hodnocením -1:
"Přes gramatiku se lehce povznesu, sám nepatřím mezi ty, co řeší počet nnnn...­" ­- Tak to je ale celkem smutný, ne?

Je velký rozdíl udělat překlep či pravopisnou chybu v diskuzi či v komentáři a v článku. Z vlastní zkušenosti vím, že když člověk píše tři čtyři hodiny článek, tak má v očích nablikáno a leccos přehlídne, na to se mi osvědčilo vytisknout si napsaný text na papír, kde se chyby mnohem snáze odhalí. Pak by to měl před vystavením přečíst ještě někdo jiný než autor, ideálně aspoň dva další lidé.

Myslím, že se nebudu mýlit, když řeknu, že na DM to asi funguje tak, že autor dostane přístup do redakčního systému, v určený čas tam nakopne svůj text a fotky a vystaví, aniž by to prošlo korekturou ­(jinak si to nedokážu vysvětlit­).

A druhá věc je, že po upozornění na věcnou či pravopisnou chybu, autor většinou napíše: aha, sory, díky, opraveno ­- a tento přístup osobně velmi oceňuji ­(u jiných autorů na DM, SHV, TVF je to běžné­).

K formě a obsahu nic neříkám, když se to líbí, tak prosím, já to neplatím... :D
Komentář z 6.1.2012 s hodnocením 0:
Opravdu výstižně napsáno! Od toho pamfletu na kritiky tady paní Nerudové se o další kousky nechávám ochudit, ale dosud neopravená hrubka v perexu minulého ­"fejetonu­" stále dráždí. Co si však zřídka odepřu, jsou ty diskuze pod tím, jak mám špatnou náladu, kouknu na komenty a hned je líp :D

Jenže: Kam s ní­(m­)? :D
Komentář z 21.9.2012 s hodnocením +1:
Doufám, že, až bude k dispozici, projde zdejší recenzí ;­) Ty parametry se mi naopak líbí více, než kdyby to byla 55, právě kvůli tomu interiéru. Kdyby byl za slušnou cenu, asi bych o něm i uvažoval...