www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle

Leica CL dostává další limitovanou edici Urban Jungle
, , aktualita
Leica představuje další ze svých nesčetných limitovaných edicí svých fotoaparátů. Tentokrát přišel na řadu model CL a limitovaná edice nese název Urban Jungle. Za návrh designu může tentokrát fotograf Jean Pigozzi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Leica předstvila další limitovanou edici svého fotoaparátu. Tentokrát jde o APS-C CSC fotoaparát Leica CL v edici Urban Jungle. Ten byl vytvořen ve spolupráci s francouzskoitalským fotografem, podnikatelem a sběratelem umění Jeanem Pigozzim. Půjde o set s pancake objektivem Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH (tedy 27 mm po přepočtu).
 
Leica CL Urban Jungle
 
Fotoaparát bude mít tmavě šedou barvu těla se světle šedými vzorky. Pochopitelně nechybí ani popruh, který rovněž přináší stylový design, jde totiž o jakési lano.
 
Leica CL Urban Jungle
 
Fotoaparát je vybaven 24,2MPx APS-C snímačem a podporuje jak objektivy pro APS-C formát, tak i full frame (CL, TL i SL) včetně těch od Sigmy a Panasonicu, který vznikají v rámci L-Mount Alliance. Prodej fotoaparátu začně 25. června za cenu $3950, přičemž na pulty obchodů půjde pouhých 150 kusů.
 
Leica CL Urban Jungle
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5 Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5
Canon EOS R5 vzbuzuje překvapivé emoce, ale kupodivu ne tam a ne takové, jaké bychom  čekali. Také se objevila zákulisní informace, které ale Canon popřel. Ta se týkala toho, že fotoaparát bude svoláván a zamíří do prodeje až v listopadu.
2.8.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2 Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2
Pan Miyazaki z Japonska má malou firmičku, kde ručně navrhuje a vyrábí zajímavé objektivy. Jeho poslední novinkou je objektiv Elnomaxim 55mm F1.2. Ten nabídne vynikající světelnost pro bajonet Leica M.
2.8.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků
Příroda skrývá mnoho nádherných motivů, které stojí za to zachytit čočkou objektivu. Krásu kolibříků se snaží ztvárnit na netradičních snímcích australský fotograf, který dává důraz na duhu v křídlech těchto ptáků.
30.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková