www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse
, , aktualita
Slavný kytarista Andy Summers z britské kapely The Police se podepsal na limitovanou edici fotoaparátů Leica M Monochrom "Signature". Na těle fotoaparátu budou vyobrazeny jeho černobílé fotografie.
K oblíbeným
reklama
Leica přichází s další výrazně limitovanou edicí jednoho ze svých fotoaparátů. Ta nejnovější se jmenuje M Monochrom "Signature" a bude tvořena pouhými 50 sety těl a objektivu Leica Summicron-M f/2 35mm ASPH. Tento model byl vyvinut ve spolupráci se slavným kytaristou Andym Summersem z bývalé britské kapely The Police, z níž vzešel také zpěvák Sting.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Andy Summer je ale také vášnivým fotografem a právě snímky z jeho kolekce černobílých fotografií jsou vyobrazeny na těle fotoaparátu. Set je doplněn ještě o kruhovou sluneční clonu, popruh inspirovaný jeho kytarou Fender a koženou brašnu Oberwerth.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Sám Summers popisuje svou cestu k Leice tak, že mu v roce 1983 fotograf Ralph Gibson doporučil focení s Leicou, načež si Summers koupil Leicu M4-2. Okamžitě ho to chytlo, cítil, jak se jeho focení zpomalilo a stalo více meditativním.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Před vyfocením snímku se naučil více přemýšlet, fotoaparát mu navíc výborně padl do ruky.  Zamiloval si také dálkoměrný systém a to, jak scénu sleduje neustále oběma očima. Každý z těchto 50 limitovaných kousků bude stát $14995.
 
Leica M Monochrom Signature
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon EF 50mm f/1.4 USM Canon EF 50mm f/1.4 USM
Dnes se podíváme na objektiv, který má za sebou už nějaký ten pátek. Jde o světelné sklo Canon EF 50mm f/1.4 USM určený pro full frame zrcadlovky společnosti Canon. Jak si bude vést dnes, v roce 2019?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků
Někdy za podivuhodnou fotografií nestojí úpravy ve Photoshopu, ale chytré triky použité přímo na scéně při vytváření takového snímku. O tom se na svém instagramovém účtu snaží své sledující přesvědčit i fotograf z Barcelony.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5 Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5
Společnost Irix přichází s novinkou do svého pomalu se rozšiřujícího portfolia objektivů pro natáčení videa. Tentokrát je tu zbrusu nový Cine 45mm T1.5 s minimálním focus breathingem i zkreslením obrazu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT
Venus Optics přichází s novým pevným objektivem pro systém Micro Four Thirds. Jde o model Laowa 17mm F/1.8 MFT a má být světelným lehce širokoúhlým objektivem. Navíc potěší velmi kompaktní stavbou.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala