www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse
, , aktualita
Slavný kytarista Andy Summers z britské kapely The Police se podepsal na limitovanou edici fotoaparátů Leica M Monochrom "Signature". Na těle fotoaparátu budou vyobrazeny jeho černobílé fotografie.
K oblíbeným
reklama
Leica přichází s další výrazně limitovanou edicí jednoho ze svých fotoaparátů. Ta nejnovější se jmenuje M Monochrom "Signature" a bude tvořena pouhými 50 sety těl a objektivu Leica Summicron-M f/2 35mm ASPH. Tento model byl vyvinut ve spolupráci se slavným kytaristou Andym Summersem z bývalé britské kapely The Police, z níž vzešel také zpěvák Sting.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Andy Summer je ale také vášnivým fotografem a právě snímky z jeho kolekce černobílých fotografií jsou vyobrazeny na těle fotoaparátu. Set je doplněn ještě o kruhovou sluneční clonu, popruh inspirovaný jeho kytarou Fender a koženou brašnu Oberwerth.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Sám Summers popisuje svou cestu k Leice tak, že mu v roce 1983 fotograf Ralph Gibson doporučil focení s Leicou, načež si Summers koupil Leicu M4-2. Okamžitě ho to chytlo, cítil, jak se jeho focení zpomalilo a stalo více meditativním.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Před vyfocením snímku se naučil více přemýšlet, fotoaparát mu navíc výborně padl do ruky.  Zamiloval si také dálkoměrný systém a to, jak scénu sleduje neustále oběma očima. Každý z těchto 50 limitovaných kousků bude stát $14995.
 
Leica M Monochrom Signature
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
27.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů