www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse

Leica M Monochrom "Signature": s podpisem Andyho Summerse
, , aktualita
Slavný kytarista Andy Summers z britské kapely The Police se podepsal na limitovanou edici fotoaparátů Leica M Monochrom "Signature". Na těle fotoaparátu budou vyobrazeny jeho černobílé fotografie.
K oblíbeným
reklama
Leica přichází s další výrazně limitovanou edicí jednoho ze svých fotoaparátů. Ta nejnovější se jmenuje M Monochrom "Signature" a bude tvořena pouhými 50 sety těl a objektivu Leica Summicron-M f/2 35mm ASPH. Tento model byl vyvinut ve spolupráci se slavným kytaristou Andym Summersem z bývalé britské kapely The Police, z níž vzešel také zpěvák Sting.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Andy Summer je ale také vášnivým fotografem a právě snímky z jeho kolekce černobílých fotografií jsou vyobrazeny na těle fotoaparátu. Set je doplněn ještě o kruhovou sluneční clonu, popruh inspirovaný jeho kytarou Fender a koženou brašnu Oberwerth.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Sám Summers popisuje svou cestu k Leice tak, že mu v roce 1983 fotograf Ralph Gibson doporučil focení s Leicou, načež si Summers koupil Leicu M4-2. Okamžitě ho to chytlo, cítil, jak se jeho focení zpomalilo a stalo více meditativním.
 
Leica M Monochrom Signature
 
Před vyfocením snímku se naučil více přemýšlet, fotoaparát mu navíc výborně padl do ruky.  Zamiloval si také dálkoměrný systém a to, jak scénu sleduje neustále oběma očima. Každý z těchto 50 limitovaných kousků bude stát $14995.
 
Leica M Monochrom Signature
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře