www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M-P "Panda Edition", speciální edice pro Čínu

Leica M-P "Panda Edition", speciální edice pro Čínu
, , aktualita
Máme tu další speciální edici fotoaparátů Leica. Jde o model M-P "Panda Edition" ve speciální černobílé kombinaci. Určena bude výhradně pro čínský trh ve velmi omezeném množství. V prodeji bude ve dvou setech.
reklama
Společnost Leica je známá výrobou drahých fotoaparátů a nespočtem různých speciálních edicí. Nově se takto objevuje Leica M-P "Panda Edition", která je určena výhradně pro čínský trh. Na výběr bude set s objektivem Leica Summicron-M 28mm f/2 ASPH nebo Leica Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH. Každého setu bude k dispozici pouze 30 kusů, celkově tedy 60 setů.


Leica M-P "Panda Edition" s 35mm objektivem


Fotoaparát bude mít kombinaci bílé a černé barvy podobně jako medvídek panda, podle nějž je tento fotoaparát pojmenovaný. Vzadu je také obrázek pandy a nápis CHENGDU CHINA. Oba setové objektivy budou vyvedeny ve stříbrné barvě.


Leica M-P "Panda Edition" oba sety


Set s 28mm F2 objektivem by měl stát 110 tisíc hongkongských dolarů (cca 350 tisíc Kč), set s 35mm F1,4 objektiv pak bude ještě trochu dražší za 120 tisíc hongkongských dolarů (cca 380 tisíc Kč). Technicky je ale fotoaparát shodný s klasickým modelem Leica M-P.


Leica M-P "Panda Edition" zadní strana


Zdroj: leica-store.hk
Nejnovější články
Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích
Sopečné erupce jsou samy o sobě zajímavým fotografickým motivem. Chilan Francisco Negroni je ale fotí při bouřích, z čehož vznikají úchvatné krajinářské fotografie přírodních sil – plné lávy, dýmu a blesků. 
21.7.2018, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro
Huawei chce propagovat svůj telefon P20 Pro a jeho systém umělé inteligence určený pro pořizování lepších fotografií. Ten se totiž stane jedním ze dvou porotců nové fotosoutěže. Cenami bude nejen smartphone, ale i zájezd do Florencie.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR
Další z mnoha novinek společnosti Fujifilm, které se objevily v těchto dnech, je tu extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv XF 8-16mm F2.8 R LM WR. Potěší i velmi dobrou konstantní světelností F2,8.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv
Fujifilm se s námi tradičně podělil o roadmapu připravovaných objektivů, takže víme, nač se můžeme v budoucnu těšit. Ta nyní obsahuje tři objektivy, přičemž nejzajímavější je rozhodně supersvětelný F1,0 model.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala