www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M-P "Panda Edition", speciální edice pro Čínu

Leica M-P "Panda Edition", speciální edice pro Čínu
, , aktualita
Máme tu další speciální edici fotoaparátů Leica. Jde o model M-P "Panda Edition" ve speciální černobílé kombinaci. Určena bude výhradně pro čínský trh ve velmi omezeném množství. V prodeji bude ve dvou setech.reklama
Společnost Leica je známá výrobou drahých fotoaparátů a nespočtem různých speciálních edicí. Nově se takto objevuje Leica M-P "Panda Edition", která je určena výhradně pro čínský trh. Na výběr bude set s objektivem Leica Summicron-M 28mm f/2 ASPH nebo Leica Summilux-M 35mm f/1.4 ASPH. Každého setu bude k dispozici pouze 30 kusů, celkově tedy 60 setů.


Leica M-P "Panda Edition" s 35mm objektivem


Fotoaparát bude mít kombinaci bílé a černé barvy podobně jako medvídek panda, podle nějž je tento fotoaparát pojmenovaný. Vzadu je také obrázek pandy a nápis CHENGDU CHINA. Oba setové objektivy budou vyvedeny ve stříbrné barvě.


Leica M-P "Panda Edition" oba sety


Set s 28mm F2 objektivem by měl stát 110 tisíc hongkongských dolarů (cca 350 tisíc Kč), set s 35mm F1,4 objektiv pak bude ještě trochu dražší za 120 tisíc hongkongských dolarů (cca 380 tisíc Kč). Technicky je ale fotoaparát shodný s klasickým modelem Leica M-P.


Leica M-P "Panda Edition" zadní strana


Zdroj: leica-store.hk
Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala