Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame

Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame
, , aktualita
O digitálních fotorámečcích se poslední dobou moc nemluví, Lenovo však chce rozvířit stojaté vody novým modelem Smart Frame. Ten nabídne nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku a má si tak najít své místo třeba i na stěně.
K oblíbeným
reklama
Digitální fotorámečky jsou obvykle malé digitální displeje, které zobrazují fotografie a jsou umístěny třeba na stole. Společnost Lenovo chce ale takové rámečky posunout někam dál a udělat z nich velkoplošné zobrazení fotografií nebo jiného umění. Jeho Smart Frame má totiž nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku i háčky pro pověšení na zeď.
 
Lenovo Smart Frame
 
Zákazník si může vybrat styl rámečku displeje tak, aby se mu hodil do jeho interiéru. Displej má matný povrch a do značné míry tak připomíná skutečný tisk fotografie a nepůsobí na první pohled jako digitální obrazovka. Prozatím tu není moc funkcí, nicméně Lenovo vybavilo rámeček mnoha technologiemi, které by měly umožnit v budoucnu rozšířit jeho schopnosti. IR snímač má umožnit ovládat rámeček pohybovými gesty, snímač náklonu zobrazí adekvátně ty fotografie, které jsou na výšku nebo na šířku, má i mikrofon, což by mohlo v budoucnu možná přinést i ovládání hlasem. Do prodeje půjde až v srpnu za cenu $399.
 
Lenovo Smart Frame
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
30.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře