Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame

Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame
, , aktualita
O digitálních fotorámečcích se poslední dobou moc nemluví, Lenovo však chce rozvířit stojaté vody novým modelem Smart Frame. Ten nabídne nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku a má si tak najít své místo třeba i na stěně.
K oblíbeným
reklama
Digitální fotorámečky jsou obvykle malé digitální displeje, které zobrazují fotografie a jsou umístěny třeba na stole. Společnost Lenovo chce ale takové rámečky posunout někam dál a udělat z nich velkoplošné zobrazení fotografií nebo jiného umění. Jeho Smart Frame má totiž nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku i háčky pro pověšení na zeď.
 
Lenovo Smart Frame
 
Zákazník si může vybrat styl rámečku displeje tak, aby se mu hodil do jeho interiéru. Displej má matný povrch a do značné míry tak připomíná skutečný tisk fotografie a nepůsobí na první pohled jako digitální obrazovka. Prozatím tu není moc funkcí, nicméně Lenovo vybavilo rámeček mnoha technologiemi, které by měly umožnit v budoucnu rozšířit jeho schopnosti. IR snímač má umožnit ovládat rámeček pohybovými gesty, snímač náklonu zobrazí adekvátně ty fotografie, které jsou na výšku nebo na šířku, má i mikrofon, což by mohlo v budoucnu možná přinést i ovládání hlasem. Do prodeje půjde až v srpnu za cenu $399.
 
Lenovo Smart Frame
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR Ricoh uvádí telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 WR
Ricoh představil pro své zrcadlovky Pentax nový telezoom HD Pentax-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Ten je určen pro APS-C i full frame zrcadlovky a náramně připomíná objektiv Tamronu se stejným ohniskovým rozsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p Fujifilm X-T200 přináší příjemná vylepšení, umí už 4K 30p
Společnost Fujifilm nahrazuje model X-T100 novinkou v podobě fotoaparátu X-T200. Ta přináší menší hmotnost, plně polohovatelný displej a rychlejší senzor. Přístroj tak zrychlil sekvenční snímání a umí i 4K 30p video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Doporučené fotoaparáty: leden 2020 Doporučené fotoaparáty: leden 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, článek, Milan Šurkala1 komentář
Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2 Fujifilm uvádí levnější objektiv XC 35mm F2
Fujifilm přichází s novou variantou 35mm F2 objektivu. Tentokrát je ale v řadě XC, tedy té levnější bez clonového kroužku, odolnosti a dalších vymožeností. Na druhou stranou je ale mnohem levnější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
23.1.2020, aktualita, Kateřina Hoferková