Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame

Lenovo uvedlo velký 21,5" fotorámeček Smart Frame
, , aktualita
O digitálních fotorámečcích se poslední dobou moc nemluví, Lenovo však chce rozvířit stojaté vody novým modelem Smart Frame. Ten nabídne nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku a má si tak najít své místo třeba i na stěně.
K oblíbeným
reklama
Digitální fotorámečky jsou obvykle malé digitální displeje, které zobrazují fotografie a jsou umístěny třeba na stole. Společnost Lenovo chce ale takové rámečky posunout někam dál a udělat z nich velkoplošné zobrazení fotografií nebo jiného umění. Jeho Smart Frame má totiž nadprůměrnou 21,5" úhlopříčku i háčky pro pověšení na zeď.
 
Lenovo Smart Frame
 
Zákazník si může vybrat styl rámečku displeje tak, aby se mu hodil do jeho interiéru. Displej má matný povrch a do značné míry tak připomíná skutečný tisk fotografie a nepůsobí na první pohled jako digitální obrazovka. Prozatím tu není moc funkcí, nicméně Lenovo vybavilo rámeček mnoha technologiemi, které by měly umožnit v budoucnu rozšířit jeho schopnosti. IR snímač má umožnit ovládat rámeček pohybovými gesty, snímač náklonu zobrazí adekvátně ty fotografie, které jsou na výšku nebo na šířku, má i mikrofon, což by mohlo v budoucnu možná přinést i ovládání hlasem. Do prodeje půjde až v srpnu za cenu $399.
 
Lenovo Smart Frame
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách
Mnoho fotografických služeb je už dlouhodobě v úpadku, což dopadlo i na severoamerický řetězec Costco. Ten za měsíc zruší všechna zbývající oddělení pro výrobu fotoproduktů ve svých obchodech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů