www.digimanie.cz
>
>
>
>

Lensbaby Composer Pro II s objektivem Edge 50 Optic

Lensbaby Composer Pro II s objektivem Edge 50 Optic
, , aktualita
Společnost Lensbaby přišla s novým Composerem Pro II a objektivem Edge 50 Optic. Tato kombinace vytváří ostrý pruh na snímku s postupně snižovanou ostrostí směrem dál. Bude k dispozici pro mnoho různých bajonetů.
K oblíbeným
reklama
Lensbaby přišlo s nový produktem Composer II Pro II a objektivem Edge 50 Optic. Je kompatibilní s jeho systémem Optic Swap System. Edge 50 Optic je objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 50 milimetrů a světelností F3,2. Jeho 9lamelová clona umožňuje přiclonit až na F22. Skládá se z 8 optických členů v 6 skupinách. Naklopení objektivu je možné o 15° a díky tomu vytváří ostrý pruh na snímku, kdy se vše ostatní se vzrůstající vzdáleností víc a víc maže.


Lensbaby Edge 50 Optic


Minimální ostřící vzdálenost činí dle výrobce 8 palců od přední čočky, což je v našem metrickém systému 20 centimetrů. Ostření je výhradně manuální. Objektiv má v průměru 6,35 centimetru, délka činí 8,25 cm a hmotnost je 283 gramů. Využít lze 46mm filtry. Cena byla stanovena na $425 a k dispozici bude pro bajonety Canon EF, Nikon F, Sony Alpha A, Pentax K, Fuji X, Sony Alpha E, Micro 4/3, a Samsung NX

Zdroj: photographyblog.com, lensbaby.com
reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala