Lexar uvedl kompaktní čtečky karet Compact 2-in1 a Professional 3-in-1

Lexar uvedl kompaktní čtečky karet Compact 2-in1 a Professional 3-in-1
, , aktualita
Společnost Lexar přichází na trh se dvěma novými čtečkami paměťových karet Professional a Compact Multi-Card. Ty mají velmi malé kompaktní rozměry, stylový design a budou k dispozici jako verze 2-in-1 a 3-in-1.
K oblíbeným
reklama
Od Lexaru jsme se dočkali dvou nových čteček paměťových karet. Jde o modely Professional Multi-Card 3-in-1 Reader a Compact Multi-Card 2-in-1 Reader. Obě dvě mají malé rozměry a zajímavý stylový design. V případě modelu Professional Multi-Card 3-in-1 Reader tu máme schopnost číst karty SD i microSD UHS-II a CompactFlash. Maximální přenosová rychlost činí u karet rodiny SD až 312 MB/s, u CompactFlash je to pak maximálně 160 MB/s. Zajímavostí je i to, že UHS-I karty zvládá až do rychlosti 170 MB/s (některé paměťové karty totiž využívají nadstandardní přenosy nad rámec UHS-I standardu, který činí 104 MB/s, např. u SanDisku je to 160 MB/s u některých řad karet s použitím kompatibilních čteček). Se čtečkou je dodáván i kabel USB-C/USB-A a cena novinky byla stanovena na $29,99.
 
Lexar Professional Multi-Card 3-in-1 Reader
 
Dále je tu čtečka Compact Multi-Card 2-in-1 Reader. V tomto případě jsou podporovány karty rodiny SD a microSD s rozhraním UHS-II. Maximální podporovaná rychlost je 312 MB/s u UHS-II karet. V případě UHS-I modelů je to u výše zmíněných speciálních karet až do 170 MB/s. Kompatibilní je s rozhraními až do USB-A 3.1. Cena této verze činí $19,99.
 
Lexar Compact Multi-Card 2-in-1 Reader
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik