www.digimanie.cz
>
>
>

LG Rhapsody: nejen elegantní přehrávač

LG Rhapsody: nejen elegantní přehrávač
, , aktualita
Oceňujete, když je mobilní telefon nejen nabitý funkcemi, ale také pěkně vypadá? V tom případě by se vám mohl líbit nový telefon LG-LB3300 přezdívaný Rhapsody. Černá barva, vysouvací klávesnice a možnost přehrávání hudby, to jsou funkce,...
K oblíbeným
reklama
Oceňujete, když je mobilní telefon nejen nabitý funkcemi, ale také pěkně vypadá? V tom případě by se vám mohl líbit nový telefon LG-LB3300 přezdívaný Rhapsody. Černá barva, vysouvací klávesnice a možnost přehrávání hudby, to jsou funkce, na které se snaží LG nalákat zákazníky. Hudbu lze ukládat do 1 GB interní paměti, kterou lze rozšířit pomocí karet o 4 GB. Přístroj kromě přehrávání hudby nabídne také fotoaparát o rozlišení 2 megapixely. Telefon se v současné době prodává pouze v Koreji, na český trh se oficiálně nedodává.
Nejnovější články
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout
Bezpečnostní inženýři objevili zranitelnost v PTP komunikaci s fotoaparáty společnosti Canon, které pak lze hackersky napadnout. Prezentovali to např. na možnosti nainstalovat vyděračský ransomware. Canon už problém řeší.
15.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů