www.digimanie.cz
>
>
>

LG Viewty Smart: 8 Mpix a velký displej

LG Viewty Smart: 8 Mpix a velký displej
, , Aktualita
Milovníci mobilů s dotekovým displejem se mají na co těšit. Společnost LG představila model Viewty Smart, který kromě objektivu Schneider-Kreuznach nabídne WVGA displej a poradí si s přehráváním DivX videa. Nechybí 1,5 GB paměť, přijímač signálu GPS a Bluetooth s A2DP pro bezdrátový poslech hudby.
K oblíbeným
reklama
LG Viewty Smart není úplnou novinkou na poli dotekových mobilních telefonů, jedná se o inovovaný model Viewty. Nové LG si oproti předchůdci polepšilo nejen po funkční stránce, ale zejména také co se vzhledu týče. Rozměry fotomobilu činí pouhých 100,8 x 55,8 x 12,4 mm, takže se jedná o nejtenčí 8 Mpix telefon dneška. Většinu přední části LG Viewty Smart zabírá velký 3" dotekový displej o rozlišení 800 x 480 obrazových bodů (WVGA). Velký displej přijde vhod nejen při fotografování, kdy LCD nahrazuje hledáček, ale také během přehrávání videa, LG si totiž poradí s formáty DivX/XviD/MPEG4. Video a další data lze ukládat do 1,5 GB interní paměti či na microSD kartu o kapacitě max. 32 GB. Pohodlnému ovládání napomáhá nejen délka úhlopříčky, ale také rozhraní S-Class Touch UI, která sází na velká tlačítka.
Když už jsme nakousli problematiku fotografování, je vhodné zdůraznit, že LG Viewty disponuje 8 Mpix snímačem s objektivem Schneider-Kreuznach. Výrobce se chlubí přítomností režimu Intelligent Shot Mode, jedná se však pouze o vylepšenou automatiku, která přizpůsobí nastavení fotoaparátu světelným podmínkám na scéně. LG Viewty Smart dokáže fotografovat s nastavenou citlivostí až 1600 ISO, podporuje režim detekce obličeje i panorama, nechybí ani blesk v podobě LED diody.

Telefon pracuje v GSM sítích na frekvencích 850, 900, 1800 a 1900 MHz, pro rychlé připojení k Internetu je připravena technologie HSDPA. LG Viewty Smart nabídne také GPS přijímač a funkci geotagging, takže můžeme každému snímku přiřadit informace o tom, kde byl pořízen. S jinými zařízeními dokáže telefon komunikovat nejen díky Wi-Fi, ale také díky Bluetooth, podporována je rovněž technologie A2DP pro bezdrátové připojení stereo sluchátek.
Podle dostupných informací se LG Viewty Smart začne prodávat na evropských trzích během května (např. v síti mobilního operátora Orange), v dalších týdnech by se měli dočkat zájemci po celém světě.

Zdroj: DCVIEWS
Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře