www.digimanie.cz
>
>
>

LG Viewty Snap: stylově a s tlačítky

LG Viewty Snap: stylově a s tlačítky
, , Aktualita
Společnost LG představila před několika dny elegantní stylový telefon, který zaujme nejen pěticí dostupných barevných variant, ale také napojením na sociální sítě, 5 Mpix snímačem a přizpůsobitelným uživatelským rozhraním.
K oblíbeným
reklama
Na nedávno představeném stylovém telefonu společnosti LG již na první pohled zaujme 3" dotekový displej, jehož rozlišení činí 240 x 320 obrazových bodů. Potěšující je, že pod displejem najdeme rovněž tlačítka pro přijmutí hovoru, takže se nemusíme spoléhat pouze na LCD. Uživatelské rozhraní se nijak výrazně neliší od ostatních mobilů výrobce, majitelé smartphonů s Androidem jistě poznají spodní navigační lištu, která usnadňuje přístup k některým aplikacím. Přímo na hlavní obrazovku lze umístit ikony sociální sítě Facebooku a Twitter, s dalšími si LG ve výchozím stavu bohužel neporadí, takže bude třeba nainstalovat patřičnou J2ME aplikaci.

LG Viewty Snap GM360 pracuje v GSM sítích na frekvencích 850, 900, 1800 a 1900 MHz. Pro připojení k Internetu je k dispozici jak staré GPRS třídy 12, tak i modernější EDGE. Překvapující je však absence 3G a Wi-Fi, s dalšími mobilními zařízeními tak nové LG může komunikovat prostřednictvím Bluetooth 2.1, které lze použít i k připojení bezdrátových sluchátek. Pro nabíjení, aktualizaci firmwaru či nahrávání souborů do paměti telefonu slouží microUSB rozhraní, které kromě LG v poslední době používá stále více výrobců.
Přístroj dostal od inženýrů pracujících v LG do vínku 5 Mpix fotoaparát, se kterým lze pořizovat snímky v maximálním rozlišení 2560 x 1920 obrazových bodů. Velmi nás nadchla přítomnost blesku ve formě LED diody. Nejedná se sice o spásné řešení, které bychom mohli použít vždy při nedostatku světla, ale jistě se najde řada uživatelů, kterým přisvětlovací dioda přijde vhod. K dispozici je také sekvenční snímání, v tomto režimu lze zachytit 9 snímků těsně za sebou. Libovolnou fotografii můžeme upravovat v jednoduchém editoru a následně odeslat v multimediální zprávě či jako přílohu e-mailu. Nejen snímky, ale také videa a další obsah lze ukládat na microSD kartu, podporována jsou média o kapacitě max. 16 GB.

Z dalších funkcí zmiňme ještě xHTML prohlížeč, multimediální přehrávač, stereo FM rádio s RDS a také možnost stahování her a J2ME aplikací. Milovníky geocachingu a řidiče zamrzí absence GPS přijímače, na druhou stranu je LG Viewty Snap typickým stylovým telefonem, u kterého GPS nepatří mezi nejdůležitější funkce.

Telefon váží 95 gramů, jeho rozměry činí 108 x 53 x 12 mm. K dispozici bude v černé, bílé, stříbrné, vínové a fialové barvě. Datum uvedení na český trh ani doporučená koncová cena není v současné chvíli známa.

Zdroj: LG
Nejnovější články
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
21.5.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář