www.digimanie.cz
>
>
>

LG Viewty Snap: stylově a s tlačítky

LG Viewty Snap: stylově a s tlačítky
, , Aktualita
Společnost LG představila před několika dny elegantní stylový telefon, který zaujme nejen pěticí dostupných barevných variant, ale také napojením na sociální sítě, 5 Mpix snímačem a přizpůsobitelným uživatelským rozhraním.
K oblíbeným
reklama
Na nedávno představeném stylovém telefonu společnosti LG již na první pohled zaujme 3" dotekový displej, jehož rozlišení činí 240 x 320 obrazových bodů. Potěšující je, že pod displejem najdeme rovněž tlačítka pro přijmutí hovoru, takže se nemusíme spoléhat pouze na LCD. Uživatelské rozhraní se nijak výrazně neliší od ostatních mobilů výrobce, majitelé smartphonů s Androidem jistě poznají spodní navigační lištu, která usnadňuje přístup k některým aplikacím. Přímo na hlavní obrazovku lze umístit ikony sociální sítě Facebooku a Twitter, s dalšími si LG ve výchozím stavu bohužel neporadí, takže bude třeba nainstalovat patřičnou J2ME aplikaci.

LG Viewty Snap GM360 pracuje v GSM sítích na frekvencích 850, 900, 1800 a 1900 MHz. Pro připojení k Internetu je k dispozici jak staré GPRS třídy 12, tak i modernější EDGE. Překvapující je však absence 3G a Wi-Fi, s dalšími mobilními zařízeními tak nové LG může komunikovat prostřednictvím Bluetooth 2.1, které lze použít i k připojení bezdrátových sluchátek. Pro nabíjení, aktualizaci firmwaru či nahrávání souborů do paměti telefonu slouží microUSB rozhraní, které kromě LG v poslední době používá stále více výrobců.
Přístroj dostal od inženýrů pracujících v LG do vínku 5 Mpix fotoaparát, se kterým lze pořizovat snímky v maximálním rozlišení 2560 x 1920 obrazových bodů. Velmi nás nadchla přítomnost blesku ve formě LED diody. Nejedná se sice o spásné řešení, které bychom mohli použít vždy při nedostatku světla, ale jistě se najde řada uživatelů, kterým přisvětlovací dioda přijde vhod. K dispozici je také sekvenční snímání, v tomto režimu lze zachytit 9 snímků těsně za sebou. Libovolnou fotografii můžeme upravovat v jednoduchém editoru a následně odeslat v multimediální zprávě či jako přílohu e-mailu. Nejen snímky, ale také videa a další obsah lze ukládat na microSD kartu, podporována jsou média o kapacitě max. 16 GB.

Z dalších funkcí zmiňme ještě xHTML prohlížeč, multimediální přehrávač, stereo FM rádio s RDS a také možnost stahování her a J2ME aplikací. Milovníky geocachingu a řidiče zamrzí absence GPS přijímače, na druhou stranu je LG Viewty Snap typickým stylovým telefonem, u kterého GPS nepatří mezi nejdůležitější funkce.

Telefon váží 95 gramů, jeho rozměry činí 108 x 53 x 12 mm. K dispozici bude v černé, bílé, stříbrné, vínové a fialové barvě. Datum uvedení na český trh ani doporučená koncová cena není v současné chvíli známa.

Zdroj: LG
Nejnovější články
Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF Viltrox uvede 3 APS-C objektivy se světelností F1.4 a AF
Výrobce objektivů a příslušenství Viltrox si chystá tři novinky s pevnou ohniskovou vzdáleností. Všechny budou mít autofokus a výbornou světelnost F1,4, přičemž budou určeny pro APS-C CSC fotoaparáty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX Metabones SpeedBooster Ultra 0.71× pro Fujifilm GFX
SpeedBoostery od společnosti Metabones nemusí být určeny jen pro malé senzory, kde chceme dosáhnout výkony velkých senzorů. Nová verze je dokonce pro středoformát Fujifilm GFX a dovoluje montáž objektivů Hasselblad V.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci Fotografie zachycují paddleboarding mezi aljašskými ledovci
Aljaška představuje díky své krásné přírodě ráj pro krajinářské fotografy. To si o této zemi myslí i Toby Harriman a Jussi Ruottinen, kteří vytváří fotografie a videa při paddleboardingu po ledovcových jezerech. 
21.8.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
20.8.2019, aktualita, Milan Šurkala