www.digimanie.cz
>
>
>
>

Limitovaná edice červené Leicy M (typ 262)

Limitovaná edice červené Leicy M (typ 262)
, , aktualita
Máme zde další limitovanou edici fotoaparátu Leica. K loňskému červenému 50mm F2 objektivu nyní přibyla červená verze fotoaparátu Leica M typ 262. Ten neumí natáčet video a nemá dokonce ani live view.
K oblíbeným
reklama
Koncem roku 2015 představila Leica fotoaparát M (typ 262), který byl zbaven funkce videa i celého live view. Díky tomu má extrémně jednoduché menu s pouhými dvěma stránkami. Koncem loňského roku pak byla představena limitovaná edice 100 kusů červeného objektivu Leica APO-Summicron-M 50mm f/2 ASPH. Red Edition. A nyní se objevuje kombinace prvků z obojího. Představuje totiž červenou verzi fotoaparátu Leica M (typ 262). I ten bude k dispozici ve velmi omezeném počtu pouhých 100 kusů jako červený objektiv (ten ale není v balení).
 
Leica M typ 262 Red
 
Spodní i horní část fotoaparátu je z eloxovaného hliníku s červenou barvou. Každý kus bude mít své speciální sériové číslo. Technicky ale půjde o totožný fotoaparát jako je výchozí verze, změna tedy bude pouze v designu. I nadále tak má např. 24MPx full frame snímač. Zatímco výchozí verze stojí $5995, červená limitovaná varianta vyjde na $6995 (bez objektivu).
 
Leica M typ 262 Red displej
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala38 komentářů