www.digimanie.cz
>
>
>
>

Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze

Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze
, , aktualita
Lenny Kravitz je nejen hudebník, ale velmi rád i fotografuje, má rád fotoaparáty Leica a černobílé snímky. Není divu, že ve spolupráci s ním uvádí Leica už druhou limitovanou edici některého svého fotoaparátu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Leica přichází na trh s další limitovanou edicí svého fotoaparátu. Jde o Leicu M Monochrom Drifter, která vznikla ve spolupráci se světoznámým hudebníkem Lennym Kravitzem. Ten je nejen zpěvákem, ale i nadšeným fotografem, který preferuje černobílou fotografii a fotoaparáty Leica. Není proto divu, že už podruhé vznikla limitovaná edice Leicy, na které spolupracoval.
 
Leica M Monochrom Drifter
 
Novinka se vyznačuje zvláštním designem s umělou veganskou hadí kůží. Tím odkazuje na zpěvákovo stylové retro oblékání i módní návrhářku a bojovnici za práva zvířat, Stellu McCartney, která ho s tímto materiálem seznámila. Na jeho zálibu v retro designu zase odkazují mosazné prvky jako tlačítko spouště, sáňky na blesk nebo otočné ovladače. Název Drifter dostal fotoaparát podle Kravitzových slov “I am a drifter”, což v překladu znamená “Jsem tulák”. Dále podotkl, že tulákem je skoro celý život od svých 15 let, protože je pořád na cestách”.
 
Leica M Monochrom Drifter
 
Tento set se dodává se dvěma objektivy Leica Summicron-M 28mm f/2 ASPH a APO-Summicron-M 75mm f/2 ASPH, oba ladí s barevným laděním těla. V setu je i popruh v provedení hadí kůže a kožená brašna. Tato limitovaná edice bude vyrobena v pouhých 125 kusech, přičemž její cena byla stanovena na $23950, není tedy vůbec levná. První limitovanou edicí, která vznikla ve spolupráci s Lennym Kravitzem, byla M-P Correspondent z roku 2015 na památku jeho otce, producenta Sy Kravitze.
 
Zdroj: dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala