www.digimanie.cz
>
>
>
>

Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze

Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze
, , aktualita
Lenny Kravitz je nejen hudebník, ale velmi rád i fotografuje, má rád fotoaparáty Leica a černobílé snímky. Není divu, že ve spolupráci s ním uvádí Leica už druhou limitovanou edici některého svého fotoaparátu.
K oblíbeným
reklama
Společnost Leica přichází na trh s další limitovanou edicí svého fotoaparátu. Jde o Leicu M Monochrom Drifter, která vznikla ve spolupráci se světoznámým hudebníkem Lennym Kravitzem. Ten je nejen zpěvákem, ale i nadšeným fotografem, který preferuje černobílou fotografii a fotoaparáty Leica. Není proto divu, že už podruhé vznikla limitovaná edice Leicy, na které spolupracoval.
 
Leica M Monochrom Drifter
 
Novinka se vyznačuje zvláštním designem s umělou veganskou hadí kůží. Tím odkazuje na zpěvákovo stylové retro oblékání i módní návrhářku a bojovnici za práva zvířat, Stellu McCartney, která ho s tímto materiálem seznámila. Na jeho zálibu v retro designu zase odkazují mosazné prvky jako tlačítko spouště, sáňky na blesk nebo otočné ovladače. Název Drifter dostal fotoaparát podle Kravitzových slov “I am a drifter”, což v překladu znamená “Jsem tulák”. Dále podotkl, že tulákem je skoro celý život od svých 15 let, protože je pořád na cestách”.
 
Leica M Monochrom Drifter
 
Tento set se dodává se dvěma objektivy Leica Summicron-M 28mm f/2 ASPH a APO-Summicron-M 75mm f/2 ASPH, oba ladí s barevným laděním těla. V setu je i popruh v provedení hadí kůže a kožená brašna. Tato limitovaná edice bude vyrobena v pouhých 125 kusech, přičemž její cena byla stanovena na $23950, není tedy vůbec levná. První limitovanou edicí, která vznikla ve spolupráci s Lennym Kravitzem, byla M-P Correspondent z roku 2015 na památku jeho otce, producenta Sy Kravitze.
 
Zdroj: dpreview.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zplošťelých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS Sony přichází s teleobjektivem FE 600mm F4 GM OSS
Druhou novinkou společnosti Sony v teleobjektivech je nový model FE 600mm F4 GM OSS (SEL600F40GM). Přináší překvapivou světelnost F4 při 600mm ohniskové vzdálenosti, což dává tušit, že půjde o obrovský a těžký objektiv.
12.6.2019, aktualita, Milan Šurkala31 komentářů