www.digimanie.cz
>
>
>
>

Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů

Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
, , aktualita
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
K oblíbeným
reklama
Limitované edice fotoaparátů Leica jsou už tradicí a německý výrobce přichází s další sérií. Tentokrát jde o Leicu CL Edition Paul Smith pojmenovanou podle britského designéra. Tato verze se odlišuje především modrou horní částí, na které je namalované oko a nechybí ani heslo “look and see” (dívej se a viz). To navazuje na Smithův výrok, že “se mnoho lidí dívá, ale často nevidí”.
 
Leica CL Edition Paul Smith
 
K tomu jsou zde i žluté prvky a vícebarevný popruh. Zbytek je tradiční, jde tedy o 24MPx fotoaparát s objektivem Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH. Umí natáčet 4K videosekvence, nechybí mu ani bezdrátové připojení Wi-Fi. Celkově bude k dispozici 900 kusů těchto setů, jejichž cena byla stanovena na $3995.
 
Leica CL Edition Paul Smith
 
Leica CL Edition Paul Smith
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů
Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6 Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6
V září byl oznámen vývoj digitální zrcadlovky Nikon D6. Nyní se objevují další neoficiální údaje o technických specifikací připravovaného fotoaparátu. Měl by mít např. 24MPx full frame senzor a dotykový displej.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala