www.digimanie.cz
>
>
>
>

Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů

Limitovaná série Leica CL Edition Paul Smith bude mít 900 kusů
, , aktualita
Německý výrobce fotoaparátů Leica přichází s další limitovanou edicí. Ta poslední nese název CL Edition Paul Smith podle britského designéra. Zaujme modrou barvou i obrázkem oka na horní straně.
K oblíbeným
reklama
Limitované edice fotoaparátů Leica jsou už tradicí a německý výrobce přichází s další sérií. Tentokrát jde o Leicu CL Edition Paul Smith pojmenovanou podle britského designéra. Tato verze se odlišuje především modrou horní částí, na které je namalované oko a nechybí ani heslo “look and see” (dívej se a viz). To navazuje na Smithův výrok, že “se mnoho lidí dívá, ale často nevidí”.
 
Leica CL Edition Paul Smith
 
K tomu jsou zde i žluté prvky a vícebarevný popruh. Zbytek je tradiční, jde tedy o 24MPx fotoaparát s objektivem Elmarit-TL 18mm f/2.8 ASPH. Umí natáčet 4K videosekvence, nechybí mu ani bezdrátové připojení Wi-Fi. Celkově bude k dispozici 900 kusů těchto setů, jejichž cena byla stanovena na $3995.
 
Leica CL Edition Paul Smith
 
Leica CL Edition Paul Smith
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář