reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Listopadová Expertiáda s Canonem - vyhodnocení

17.12.2008, Karel Polívka, soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení listopadové Expertiády (vědomostní soutěže o hodnotné ceny) se společností Canon o inkoustové multifunkční zařízení Canon Pixma MP630. Více informací naleznete v článku.
UPDATE 17.12.2008: Expertiáda s Canonem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherce, který získá inkoustové multifunkční zařízení Canon Pixma MP630.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).Soutěže se celkem zúčastnilo 831 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 574 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku Expertiád), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerované číslo odpovídalo následujícímu účastníkovi:

Cenu získává: Ondřej Ambrož z Heřmanova (10 bodů)

Výherci gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výherci zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud bude na tento e-mail reagovat, bude jim v nadcházejících dnech cena od nás zaslána pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech Svethardware.cz a TVFreak.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.
Dnes začala další Expertiáda, tentokrát se společností Canon.Cenou pro výherce je inkoustové multifunkční zařízení Canon Pixma MP630. Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.Soutěž bude opět pro registrované čtenáře (zaregistrovat se) v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Digimanie.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 10.11.2008 do 24.11.2008 (v pondělí 17.11. je státní svátek). Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády.

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
reklama