www.digimanie.cz
>
>

Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil

Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
, , aktualita
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
K oblíbeným
reklama
V USA je docela populární lovení bouřek. Někteří lidé se zde snaží dostat co nejblíže k tornádům a jiným zajímavým meteorologickým úkazům. Brian Emfinger je jedním z nich. Byl dokonce jedním z prvních, kdo v USA začal používat drony k záznamu tornád a podobných jevů pro televizní zprávy (nějakou dobu pracoval pro KATV Channel 7). Tentokrát se snažil natočit tornádo v Yazoo City ve státě Mississippi a svým způsobem se mu to povedlo.
 
 
Se svým dronem se dostal velmi blízko tornádu a vy se nyní můžete podívat na 7,5minutový záznam z letu. Bohužel se s dronem dostal až příliš blízko a pak už nestačil uletět. Silný vítr smetl dron a Brianovi zůstal jen záznam před výpadkem spojení. Na kahánku měl i on sám, protože byl nedaleko dronu, a tedy i tornáda. Naštěstí to odnesl jen letoun. Nedávno se se svým dronem vrátil z expedice na Island, kde natáčel erupci sopky. Na záběry se můžete podívat na videu níže.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp
50letý motorkář nebyl úspěšný na sociálních sítích, a tak se rozhodl ze sebe pomocí softwaru vytvořit mladou motorkářku. Postupně nasbíral téměř 30 tisíc sledujících, nicméně lež má krátké nohy a všechno prasklo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram 28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram
Ve Spojených státech se 28letá žena vydávala ze středoškolačku a vnikla do školy, kde chtěla mezi mládeží nasbírat fanoušky pro svůj účet na sociální síti Instagram. Nedopadlo to pro ní zrovna dobře.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR
Před pár dny jsme vás informovali, že Nikon ukončil výrobu dvou objektivů pro DSLR a naznačil tak blížící se konec této koncepce ve svém výrobním programu. Nyní se ukazuje, že seznam se dále prodlužuje.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25 TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25
Máme tu další nový objektiv společnosti TTartisan. Tentokrát jde o 90mm model s velmi dobrou světelností F1,25. Kvůli vyšší hmotnosti dostal i závit pro stativ. S adaptéry je možné použít ho na mnoha různých systémech.
12.5.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR
Vypadá to, že nejen společnost Canon optimalizuje nabídku svých objektivů, což znamená postupné rušení modelů pro zrcadlovky. Nyní to vypadá, že s omezováním nabídky pro DSLR začíná také společnost Nikon.
11.5.2021, aktualita, Milan Šurkala