www.digimanie.cz
>
>
>
>

Makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II
, , aktualita
Canon přišel s druhou generací svého makro blesku Canon Macro Ring Lite MR-14EX II. Ten nabízí směrné číslo 14 při citlivosti ISO 100 a nezávislé ovládání obou trubic. Podporováno je i E-TTL II měření expozice.
K oblíbeným
reklama
Novinkou v blescích společnosti Canon je nový makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II. Ten umožňuje nezávislé ovládání obou trubic blesku, novinka nicméně přináší výkonnější LED světla pro snazší ostření ve špatných světelných podmínkách. Dalším vylepšením je páčka pro snadné nasazení blesku na fotoaparát.


Canon Macro Ring Lite MR-14EX II


Blesk má směrné číslo 14 při citlivosti ISO 100. Podporuje měření expozice TTL, E-TTL a E-TTL II. Síla blesku je nastavitelná od plného výkonu po 1/128. Nechybí ani vysokorychlostní synchronizace. Podporované je i bezdrátové ovládání, infračervený přijímač má dosah 5 metrů v interiérech a do 3 metrů v exteriérech. Napájení má na starosti čtveřice AA baterií, nabíjecí čas blesku činí 5,5 sekundy. Řídící jednotka měří 69,6×118,8×71,4 mm, blesk pak 129,6×112,1×25,3 mm. Hmotnost bez baterií činí 455 gramů. Prodej začne v průběhu dubna za 699 EUR.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.canon-europe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková7 komentářů
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala4 komentáře
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala