www.digimanie.cz
>
>
>
>

Makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II
, , aktualita
Canon přišel s druhou generací svého makro blesku Canon Macro Ring Lite MR-14EX II. Ten nabízí směrné číslo 14 při citlivosti ISO 100 a nezávislé ovládání obou trubic. Podporováno je i E-TTL II měření expozice.
K oblíbeným
reklama
Novinkou v blescích společnosti Canon je nový makro blesk Canon Macro Ring Lite MR-14EX II. Ten umožňuje nezávislé ovládání obou trubic blesku, novinka nicméně přináší výkonnější LED světla pro snazší ostření ve špatných světelných podmínkách. Dalším vylepšením je páčka pro snadné nasazení blesku na fotoaparát.


Canon Macro Ring Lite MR-14EX II


Blesk má směrné číslo 14 při citlivosti ISO 100. Podporuje měření expozice TTL, E-TTL a E-TTL II. Síla blesku je nastavitelná od plného výkonu po 1/128. Nechybí ani vysokorychlostní synchronizace. Podporované je i bezdrátové ovládání, infračervený přijímač má dosah 5 metrů v interiérech a do 3 metrů v exteriérech. Napájení má na starosti čtveřice AA baterií, nabíjecí čas blesku činí 5,5 sekundy. Řídící jednotka měří 69,6×118,8×71,4 mm, blesk pak 129,6×112,1×25,3 mm. Hmotnost bez baterií činí 455 gramů. Prodej začne v průběhu dubna za 699 EUR.

Zdroj: www.photographyblog.com, www.canon-europe.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii
V rozhovoru pro Imaging Resource se manažer společnosti Sony Kenji Tanaka rozhovořil o budoucnosti fotoaparátů Sony. Slíbil příchod high-endového APS-C modelu i větší nástup výpočetní fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
21.3.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
21.3.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala