www.digimanie.cz
>
>
>

Manfrotto inovuje stativy 190 Series

Manfrotto inovuje stativy 190 Series
, , aktualita
Manfrotto inovuje svoji nejúspěšnější řadu stativů 190 Series. Vylepšení se dočkal středový sloupec, najdete tu polohovatelnou vodováhu a dále byly vylepšeny detaily, které zajistí snazší práci se stativem.
K oblíbeným
reklama
Společnost Manfrotto přichází s inovovanou řadou svých nejúspěšnějších stativů 190 Series. Novinkou je vylepšený středový sloupec s možností ovládat jej jedním prstem pomocí tlačítka na spodní straně sloupce. Zároveň byly zmenšeny rozměry, což jej dělá velmi kompaktním zejména ve verzi se 4 články.

Dále tu najdete nový Quick Power Lock (QPL), který zajišťuje jednoduché odjištění všech článků nohy stativu jednou rukou. Vodováha je pod hlavou a dá se nově velmi snadno rotovat. Leg Angle Selectors jsou pak určeny k zamknutí a povolení zvolených úhlů vyklopení noh stativu, každou lze vyklápět nezávisle zvlášť.

S novým Easy link můžete snadno připojit další příslušenství jako např. LED světla pro makrofotografii a další. K dispozici bude jak hliníková verze, tak i varianta z uhlíkových vláken.

Ceny byly stanoveny na 185 britských liber (MT190XPRO3), 200 liber (MT190XPRO4), 345 liber (MT190CXPRO3) a 360 liber(MT190CXPRO4).Zdroj: www.photographyblog.com

Nejnovější články
Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie" Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie"
Spolu s novými smartphony Apple iPhone 11 byl představen koncept slofie. Jde vlastně o slow-motion selfie video, které je umožněno 120fps záznamem přední kamerky. Apple si chce nyní toto slovo zaregistrovat jako trademark.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: září 2019 Doporučené fotoaparáty: září 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev
Dnes byla vydána další pravidelná aktualizace oblíbeného Zoner Photo Studia X. Přináší např. kompletně přepracovanou správu barev, kombinovatelné presety pro export, rychlé náhledy i nové koláže a kalendáře.
17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře