Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional

Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional
, , aktualita
Společnost Manfrotto uvedla do nabídky svých brašen 16 nových modelů řady Professional zahrnující velké i malé brašny, batohy i brašny na kolečkách. Výhodou má být zejména lepší ochrana fotoaparátu uprostřed díky novým přepážkám.
K oblíbeným
reklama
Firma Manfrotto uvedla na trh novou řadu brašen řady Professional. Celkem čítá 16 modelů, z čehož tu máme 5 brašen na rameno, 3 fotobatohy, 4 malé brašny, 2 jednopopruhové brašny (tzv. slings) a 2 brašny s kolečky.

Tato profesionální řada se vyznačuje technologií CPS (Camera Protection System), která zlepšuje odolnost přepážek v prostřední části brašny a ve zvýšené míře chrání fotoaparát. Střed těchto přepážek je vyplněn 3D pěnou, která snižuje vlivy otřesů a pádů. Rovněž konstrukce povrchových částí Exo-Tough distribuuje energii nárazu do větší plochy a snižuje tak vlivy na obsah brašny.

Brašny jsou vybaveny i pláštěnkou pro uchování obsahu v suchu. Některé součásti jsou pro zajištění větší výdrže kovové. Více informací získáte na stránkách společnosti Manfrotto.

Zdroj: www.manfrotto.co.uk
reklama
Nejnovější články
CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu CIPA 04/2020: prodeje za 12 měsíců spadly na třetinu
CIPA zveřejnila další statistiky, tentokrát za měsíc duben. Výsledky to jsou opravdu velmi špatné. Prodeje všech kategorií meziročně spadly zhruba na třetinu. Moc se nedařilo CSC, naopak DSLR vyrovnaly březnový propad.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
1.6.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář