Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional

Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional
, , aktualita
Společnost Manfrotto uvedla do nabídky svých brašen 16 nových modelů řady Professional zahrnující velké i malé brašny, batohy i brašny na kolečkách. Výhodou má být zejména lepší ochrana fotoaparátu uprostřed díky novým přepážkám.
K oblíbeným
reklama
Firma Manfrotto uvedla na trh novou řadu brašen řady Professional. Celkem čítá 16 modelů, z čehož tu máme 5 brašen na rameno, 3 fotobatohy, 4 malé brašny, 2 jednopopruhové brašny (tzv. slings) a 2 brašny s kolečky.

Tato profesionální řada se vyznačuje technologií CPS (Camera Protection System), která zlepšuje odolnost přepážek v prostřední části brašny a ve zvýšené míře chrání fotoaparát. Střed těchto přepážek je vyplněn 3D pěnou, která snižuje vlivy otřesů a pádů. Rovněž konstrukce povrchových částí Exo-Tough distribuuje energii nárazu do větší plochy a snižuje tak vlivy na obsah brašny.

Brašny jsou vybaveny i pláštěnkou pro uchování obsahu v suchu. Některé součásti jsou pro zajištění větší výdrže kovové. Více informací získáte na stránkách společnosti Manfrotto.

Zdroj: www.manfrotto.co.uk
Nejnovější články
7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8. 7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8.

Méně známá společnost 7Artisans rozšířila portfolio svých objektivů o nový světelný kousek 50mm F1.8. Ten je určen pro CSC fotoaparáty nanejvýš s APS-C senzorem. Bodovat má malými rozměry i cenou.

17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikon svolává Z6 a Z7 kvůli vadné stabilizaci Nikon svolává Z6 a Z7 kvůli vadné stabilizaci

Společnost Nikon zjistila, že některé kusy full frame CSC fotoaparátů Z6 a Z7 vykazují chybu mechanické stabilizace senzoru. Dotčené kusy jsou tak svolávány k bezplatné opravě v servisních střediscích.

17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikony Z6 a Z7 dostávají firmwary 2.0 s lepším AF Nikony Z6 a Z7 dostávají firmwary 2.0 s lepším AF
Nové full frame CSC fotoaparáty Nikon Z6 a Z7 opět dostávají inovované verze firmwaru. Tentokrát jde o verze 2.0 a ty přináší především vylepšený výkon systému autofokusu včetně detekce očí.
17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix GX880: nový základ u M4/3 CSC Panasonic Lumix GX880: nový základ u M4/3 CSC
Panasonic přichází s novým základním CSC modelem Lumix GX880. Ten je vybaven 16MPx Micro Four Thirds senzorem s rozlišením 16 MPx. Podporuje 4K video a má proti předchůdci pár drobných vylepšení.
16.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ztráta fotodivize Olympusu roste, firma je ale optimistická Ztráta fotodivize Olympusu roste, firma je ale optimistická
Také společnost Olympus zveřejnila své finanční výsledky za předchozí fiskální rok. Firma je zisková, to ale neplatí o fotografické divizi. Ta totiž svou ztrátu velmi výrazně zvýšila, nicméně společnost to vidí pozitivně.
15.5.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů