Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional

Manfrotto uvedlo novou řadu brašen řady Professional
, , aktualita
Společnost Manfrotto uvedla do nabídky svých brašen 16 nových modelů řady Professional zahrnující velké i malé brašny, batohy i brašny na kolečkách. Výhodou má být zejména lepší ochrana fotoaparátu uprostřed díky novým přepážkám.
reklama
Firma Manfrotto uvedla na trh novou řadu brašen řady Professional. Celkem čítá 16 modelů, z čehož tu máme 5 brašen na rameno, 3 fotobatohy, 4 malé brašny, 2 jednopopruhové brašny (tzv. slings) a 2 brašny s kolečky.

Tato profesionální řada se vyznačuje technologií CPS (Camera Protection System), která zlepšuje odolnost přepážek v prostřední části brašny a ve zvýšené míře chrání fotoaparát. Střed těchto přepážek je vyplněn 3D pěnou, která snižuje vlivy otřesů a pádů. Rovněž konstrukce povrchových částí Exo-Tough distribuuje energii nárazu do větší plochy a snižuje tak vlivy na obsah brašny.

Brašny jsou vybaveny i pláštěnkou pro uchování obsahu v suchu. Některé součásti jsou pro zajištění větší výdrže kovové. Více informací získáte na stránkách společnosti Manfrotto.

Zdroj: www.manfrotto.co.uk
Nejnovější články
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Huawei při propagaci telefonu opět zveřejnil fotku z fotobanky Huawei při propagaci telefonu opět zveřejnil fotku z fotobanky
Některé firmy se nepoučí a Huawei je očividně jednou z nich. Na propagačních teaserech lákající na uvedení nových vlajkových lodí P30 a P30 Pro opět nebyly fotografie pořízené mobilem, ale snímky z fotobanky.
14.3.2019, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Sony A5100: postřehy z praxe Sony A5100: postřehy z praxe
Už nějakou dobu je na trhu CSC fotoaparát Sony A5100. Nyní se prodává za poměrně nízké částky, a proto jsme se mu podívali na zoubek. Nabídne 24MPx snímač a otočný dotykový displej. Jak si povede v našem testu?
14.3.2019, recenze, Milan Šurkala9 komentářů