Memistore: prorazí držák na SD karty na Kickstarteru?

Memistore: prorazí držák na SD karty na Kickstarteru?
, , aktualita
Občas se na Kickstarteru objeví vskutku zvláštní věci. Jednou z posledních je Memistore. Jde o držák dvou SD karet, který se namontuje do závitu pro stativ. Dle výrobce už díky němu nikdy neztratíte svoje paměťové karty.
K oblíbeným
reklama
Kickstarter je občas plný velmi zajímavých projektů, ale nezřídka se objeví i věci, u kterých si člověk říká, zda jsou opravdu potřeba. Jedním z takových diskutabilnějších projektů je Memistore. Podle výrobce má jít o velmi praktický držák paměťových karet, který se namontuje do závitu pro stativ a pojme rovnou dvojici SD karet (dole je druhý závit, takže nepřijde o možnost připojit fotoaparát na stativ). Už by se tak nemělo stát, že byste karty ztráceli po kapsách nebo někde zapomněli.
 
Memistore
 
Držák má být odolný vůči postříkání vodou a vyvíjí se i verze do patice pro blesk. Nicméně je fakt, že když už si berete fotoaparát s sebou, většinou k němu budete mít i brašnu s dalším příslušenstvím a karty patrně vezmete sebou.
 
Memistore na fotoaparátu
 
Autoři chtějí vybrat téměř 49 tisíc dolarů na dokončení vývoje verze do patice pro blesk a rozjezd výroby. Ti první dostanou Memistore s adaptérem do hot-shoe s 50% slevou za $20. První kusy by měli dorazit k zákazníkům v červnu 2018. Doposud vybrali jen $763, nicméně mají ještě dalších 58 dní. Myslíte, že se jim to podaří vybrat? Jak to vidíte vy, dává vám takový držák na karty smysl nebo to považujete za zbytečnost?
 
Memistore s kartami
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku Aplikace na focení automaticky vymaže lidi z každého snímku
Aplikace nazvaná Bye Bye Camera je sice určená k fotografování, má ale jednu zajímavou vlastnost. Dokáže totiž z pořízených snímků přímo odstraňovat lidské osoby, které v záběru překážejí. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu Objevil se první snímek ze 64MPx snímače Samsungu
V první polovině května představila společnost Samsung svůj 64MPx mobilní snímač ISOCELL Bright GW1. První snímek z tohoto snímače se objevil na čínských sociálních sítích, a to i v plném rozlišení 9216×6912 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4 Panasonic Lumix S Pro 50mm F1.4
Jedním z objektivů pro nový full frame CSC systém společnosti Panasonic je i světelná padesátka Lumix S Pro 50mm F1.4. Nestojí zrovna nejméně, takže je otázkou, zda za to nabídne dokonalé optické vlastnosti.
Dnes, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala