www.digimanie.cz
>
>
>

Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy

Meyer Optik Görlitz končí, lidé neuvidí peníze ani objektivy
, , aktualita
Kickstarter nepřináší vždy úspěšné projekty. Jedním z obrovských neúspěchů je společnost net SE, která oživovala objektivy Meyer Optik Görlitz nebo Oprema Jena. Společnost nicméně zbankrotovala a lidé neuvidí ani peníze ani objektivy.
K oblíbeným
reklama
Ne vždy se na Kickstarteru zadaří a mnoho projektů to nezvládne i přesto, že je o produkty velký zájem. To byl i případ společnosti net SE, která chtěla oživit staré legendární objektivy. Spustila mnoho kampaní na objektivy Meyer Optik Görlitz nebo Oprema Jena, které nabízela za opravdu nemalé peníze. Přesto se našla spousta lidí, kteří byli ochotni tolik peněz zaplatit. Společnost vybrala několik milionů EUR, přesto všechno ale zbankrotovala.
 
Meyer Optik Görlitz objektiv
 
Někteří hovoří i o tom, že se firma snažila dotovat staré kampaně spouštěním nových. Všemu pak nasadila korunu vážná dopravní nehoda CEO společnosti Stefana Immese, který už nebyl schopen dále vést společnost (sotva přežil). Firma měla problémy už před jeho nehodou, nicméně poté zamířila ještě strměji dolů. Nyní tedy definitivně zbankrotovala a světlo světa už další slíbené objektivy nespatří. Ti, kteří si objektivy zaplatili, tak neuvidí ani svůj objektiv a nejspíš sni peníze. A že nejde o málo peněz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4 Fotomobil Honor 20 Pro má makroobjektiv a modul s F1,4
Na trhu se objevuje nový fotomobil z dílen společnosti Honor. Ta představila novinku v podobě modelu 20 Pro, který přináší rovnou čtveřici zadních fotoaparátů. Mezi nimi vynikne makro fotoaparát a modul s rekordní světelností F1,4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus" Limitovaná edice Leica CL "100 jahre bauhaus"
V nabídce fotoaparátů značky Leica se objevuje další novinka v podobě limitované edice. Je jí model CL "100 jahre bauhaus", který oslavuje století existence umělecké a designové školy Bauhaus v Německu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
20.5.2019, aktualita, Milan Šurkala35 komentářů
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
20.5.2019, recenze, Milan Šurkala65 komentářů