www.digimanie.cz
>
>
>

Modelka Roberta Mancino natočila přelet aktivní sopky ve wingsuitu

Modelka Roberta Mancino natočila přelet aktivní sopky ve wingsuitu
, , aktualita
Dalším z netradičních videozáznamů pořízených kamerami GoPro byl přelet aktivního vulkánu ve wingsuit kombinéze. O přelet se postarala modelka Roberta Mancino, která je známá také provozováním extrémních sportů.
K oblíbeným
reklama
Modelky Roberta Mancino se vedle modelingu věnuje také extrémním sportům. Jedním z posledních počinů je netradiční přelet přes aktivní vulkán Villarrica v Chile ve wingsuit kombinéze. Na sobě měla několik akčních videokamer GoPro a záznam točili ještě další dva letci, kteří s ní také skočili.


Roberta Mancino nad vulkánem


Wingsuit let přes aktivní sopku byl modelčin dlouhodobý sen. Nahoru do výšky 15 tisíc stop (okolo 4500 metrů) ji vynesla helikoptéra, ze které pak skočila a pořídila několik záběrů z letu. Na tyto záběry se pak můžete podívat v přiloženém videu.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM
Sony dnes představilo nadprůměrně širokoúhlý rektilineární objektiv FE 12-24mm F2.8 GM, který zaujme i konstantní světelností F2,8 v celém rozsahu. Výrazně je optimalizován i pro natáčení videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro
Společnost Canon chystá nejen nové CSC fotoaparáty EOS R5 a R6, o kterých mluví už nějakou dobu. Na světlo světa prosákly i informace o nových objektivech RF 100-500mm a makro objektivu RF 85mm F2.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p
Na Internetu se objevily zákulisní informace, že by měla společnost Nikon chystat aktualizované full frame CSC fotoaparáty Z6s a Z7s. Ty mají údajně přinést 4K/60p video, vyšší výkon i napájení přes port USB-C.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty
O dálkoměru Pixii se mluvilo už před dvěma lety. Nyní se novinka konečně dostává na trh. Má APS-C snímač s překvapivě nízkým rozlišením 11,1 MPx, k dispozici je i globální závěrka pro eliminaci rolling shutter efektu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 % Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 %
CIPA vydala čísla dodávek fotoaparátů za květen a tak obrovské meziroční propady jsme tu ještě neměli. Pouze CSC se udržela nad třetinou loňských čísel. Zrcadlovky spadly dokonce téměř na pětinu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala