www.digimanie.cz
>
>

Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg

Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg
, , aktualita
Společnost Zhiyun představila nový profesionální gimbal Crane 3S. Ten si nyní poradí i s velmi těžkými fotoaparáty a kamerami do hmotnosti až 6,5 kg. Navíc má modulární konstrukci a lze si jej přizpůsobit vlastním potřebám.
K oblíbeným
reklama
Pokud sháníte nový gimbal, patrně zabrousíte i k produktům značky Zhiyun. Ta nyní představuje modulární gimbal Crane 3S, který doplňuje předchozí Model Crane 3 Lab. Zatímco ten má nosnost 4,5 kg, novinka dokáže unést až 6,5 kg, takže si poradí nejen se CSC fotoaparát nebo zrcadlovkami, ale také profesionálními kamerami, jako Arri Alexa, Red Dragon, Sony FX9 a podobné. Míří tedy vyloženě do profesionální sféry, čemuž odpovídá i cena 24.490 Kč (799 EUR) za základní verzi a 25.390 Kč (905 EUR) za variantu 3S-E.
 
Zhiyun Crane 3S
 
Gimbal umožňuje připevnění a oddělení rukojetí podle potřeby, k dispozici jsou TransMount SmartSling nebo EasySling. Ta první má OLED displej a umožňuje i ovládání fotoaparátu včetně zoomu nebo ostření. Rukojeti i gimbal jsou vybaveny několika závity, které umožňují připojení dalšího příslušenství nebo montáž gimbalu na jiná zařízení včetně jeřábu.
 
 
Vestavěný akumulátor dokáže napájet gimbal po dobu 12 hodin, k jeho nabití dojde za 4 hodiny. Bateriový pack TransMount PowerPlus pojme dalších 6 akumulátorů typu 18650, což prodlouží provozní dobu až na 21 hodin. Gimbal lze bezdrátově spojit s telefonem a přenášet Full HD 1080p video i dálkově ovládat funkce gimbalu. V prodeji bude na českém trhu od dubna.
 
Zhiyun Crane 3S
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů Italský fotograf v karanténě fotí portréty pomocí videohovorů
Návod, jak provádět svou práci z domu kvůli plošné karanténě, ukazuje italský fotograf. I když se může zdát, že profesionální fotografové nemohou své povolání v takové situaci vykonávat, lze to například přes videohovor.
30.3.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře