www.digimanie.cz
>
>

Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg

Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg
, , aktualita
Společnost Zhiyun představila nový profesionální gimbal Crane 3S. Ten si nyní poradí i s velmi těžkými fotoaparáty a kamerami do hmotnosti až 6,5 kg. Navíc má modulární konstrukci a lze si jej přizpůsobit vlastním potřebám.
K oblíbeným
reklama
Pokud sháníte nový gimbal, patrně zabrousíte i k produktům značky Zhiyun. Ta nyní představuje modulární gimbal Crane 3S, který doplňuje předchozí Model Crane 3 Lab. Zatímco ten má nosnost 4,5 kg, novinka dokáže unést až 6,5 kg, takže si poradí nejen se CSC fotoaparát nebo zrcadlovkami, ale také profesionálními kamerami, jako Arri Alexa, Red Dragon, Sony FX9 a podobné. Míří tedy vyloženě do profesionální sféry, čemuž odpovídá i cena 24.490 Kč (799 EUR) za základní verzi a 25.390 Kč (905 EUR) za variantu 3S-E.
 
Zhiyun Crane 3S
 
Gimbal umožňuje připevnění a oddělení rukojetí podle potřeby, k dispozici jsou TransMount SmartSling nebo EasySling. Ta první má OLED displej a umožňuje i ovládání fotoaparátu včetně zoomu nebo ostření. Rukojeti i gimbal jsou vybaveny několika závity, které umožňují připojení dalšího příslušenství nebo montáž gimbalu na jiná zařízení včetně jeřábu.
 
 
Vestavěný akumulátor dokáže napájet gimbal po dobu 12 hodin, k jeho nabití dojde za 4 hodiny. Bateriový pack TransMount PowerPlus pojme dalších 6 akumulátorů typu 18650, což prodlouží provozní dobu až na 21 hodin. Gimbal lze bezdrátově spojit s telefonem a přenášet Full HD 1080p video i dálkově ovládat funkce gimbalu. V prodeji bude na českém trhu od dubna.
 
Zhiyun Crane 3S
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách
Mnoho fotografických služeb je už dlouhodobě v úpadku, což dopadlo i na severoamerický řetězec Costco. Ten za měsíc zruší všechna zbývající oddělení pro výrobu fotoproduktů ve svých obchodech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů