Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg

, , aktualita
Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg
Společnost Zhiyun představila nový profesionální gimbal Crane 3S. Ten si nyní poradí i s velmi těžkými fotoaparáty a kamerami do hmotnosti až 6,5 kg. Navíc má modulární konstrukci a lze si jej přizpůsobit vlastním potřebám.
Modulární gimbal Zhiyun Crane 3S přichází s nosností 6,5 kg
Pokud sháníte nový gimbal, patrně zabrousíte i k produktům značky Zhiyun. Ta nyní představuje modulární gimbal Crane 3S, který doplňuje předchozí Model Crane 3 Lab. Zatímco ten má nosnost 4,5 kg, novinka dokáže unést až 6,5 kg, takže si poradí nejen se CSC fotoaparát nebo zrcadlovkami, ale také profesionálními kamerami, jako Arri Alexa, Red Dragon, Sony FX9 a podobné. Míří tedy vyloženě do profesionální sféry, čemuž odpovídá i cena 24.490 Kč (799 EUR) za základní verzi a 25.390 Kč (905 EUR) za variantu 3S-E.
 
Zhiyun Crane 3S
 
Gimbal umožňuje připevnění a oddělení rukojetí podle potřeby, k dispozici jsou TransMount SmartSling nebo EasySling. Ta první má OLED displej a umožňuje i ovládání fotoaparátu včetně zoomu nebo ostření. Rukojeti i gimbal jsou vybaveny několika závity, které umožňují připojení dalšího příslušenství nebo montáž gimbalu na jiná zařízení včetně jeřábu.
 
 
Vestavěný akumulátor dokáže napájet gimbal po dobu 12 hodin, k jeho nabití dojde za 4 hodiny. Bateriový pack TransMount PowerPlus pojme dalších 6 akumulátorů typu 18650, což prodlouží provozní dobu až na 21 hodin. Gimbal lze bezdrátově spojit s telefonem a přenášet Full HD 1080p video i dálkově ovládat funkce gimbalu. V prodeji bude na českém trhu od dubna.
 
Zhiyun Crane 3S