www.digimanie.cz
>
>

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
, , aktualita
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
K oblíbeným
reklama
Někdy ani raději nevědět, co se děje s našimi balíky. Ono stačí se jen dívat na vykládání kufrů z letadel. V USA bude mít nyní problém jeden ze smluvních partnerů doručovací služby FedEx. Fotograf Greg Riegler si totiž nechal zaslat objektiv Canon za $1500 a nestačil se divit, když viděl video z jeho kamery k chytrému zvonku Nest. Když mu byl balík poprvé doručován, neoznačený kurýr, který byl ještě ve zkušební době, vzal balík a nemilosrdně jej hodil na vzdálenost několika metrů ke dveřím místo toho, aby jej slušně přinesl. Pak odešel a opětovně přišel i s druhým kurýrem, jenž už byl označený logy společnosti FedEx. Když nikdo neotevřel, vzali balík a odjeli.
 
 
Riegler následně kontaktoval dopravce, postěžoval si na chování kurýra a balík se mu opětovně pokusili doručit. Tentokrát už přijel klasický zaměstnanec FedExu, zásilku spolu otevřeli a zkontrolovali poškození. Objektiv se naštěstí zdál být v pořádku. Podotýká, že sice balíky mají být kvalitně zabaleny, aby přežily nějaké ty nárazy, ale to není důvod, aby se s nimi takto bezdůvodně zacházelo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9 Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9
O parfokálním video objektivu Laowa OOOM 25-100mm T2.9 Cine se hovořilo už před dvěma lety. Nyní se konečně představuje finální verze, která je 2,5krát tak těžší než původně ohlášená varianta.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala