www.digimanie.cz
>
>

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
, , aktualita
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
K oblíbeným
reklama
Někdy ani raději nevědět, co se děje s našimi balíky. Ono stačí se jen dívat na vykládání kufrů z letadel. V USA bude mít nyní problém jeden ze smluvních partnerů doručovací služby FedEx. Fotograf Greg Riegler si totiž nechal zaslat objektiv Canon za $1500 a nestačil se divit, když viděl video z jeho kamery k chytrému zvonku Nest. Když mu byl balík poprvé doručován, neoznačený kurýr, který byl ještě ve zkušební době, vzal balík a nemilosrdně jej hodil na vzdálenost několika metrů ke dveřím místo toho, aby jej slušně přinesl. Pak odešel a opětovně přišel i s druhým kurýrem, jenž už byl označený logy společnosti FedEx. Když nikdo neotevřel, vzali balík a odjeli.
 
 
Riegler následně kontaktoval dopravce, postěžoval si na chování kurýra a balík se mu opětovně pokusili doručit. Tentokrát už přijel klasický zaměstnanec FedExu, zásilku spolu otevřeli a zkontrolovali poškození. Objektiv se naštěstí zdál být v pořádku. Podotýká, že sice balíky mají být kvalitně zabaleny, aby přežily nějaké ty nárazy, ale to není důvod, aby se s nimi takto bezdůvodně zacházelo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C
Už v roce 2018 byl představen pozoruhodný extrémně širokoúhlý objektiv Laowa 4mm f/2.8 FishEye MFT. Nyní společnost Venus Optics rozšiřuje podporované bajonety o další tři a objektiv tak půjde použít i na APS-C fotoaparátech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M
Vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm F1.4 je už nějakou dobu dostupný pro bajonet Sony FE. Výrobce nyní rozšiřuje nabídku a představuje i variantu pro bajonet Leica M-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala