www.digimanie.cz
>
>

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500

Muž natočil doručování FedExem, vzduchem letěl objektiv za $1500
, , aktualita
Mnoho doručovacích služeb si moc neláme hlavu se zacházením se zásilkami. Problém kvůli tomu nyní bude mít smluvní partner FedExu v USA, který místo chůze balík s objektivem hodil na několik metrů.
K oblíbeným
reklama
Někdy ani raději nevědět, co se děje s našimi balíky. Ono stačí se jen dívat na vykládání kufrů z letadel. V USA bude mít nyní problém jeden ze smluvních partnerů doručovací služby FedEx. Fotograf Greg Riegler si totiž nechal zaslat objektiv Canon za $1500 a nestačil se divit, když viděl video z jeho kamery k chytrému zvonku Nest. Když mu byl balík poprvé doručován, neoznačený kurýr, který byl ještě ve zkušební době, vzal balík a nemilosrdně jej hodil na vzdálenost několika metrů ke dveřím místo toho, aby jej slušně přinesl. Pak odešel a opětovně přišel i s druhým kurýrem, jenž už byl označený logy společnosti FedEx. Když nikdo neotevřel, vzali balík a odjeli.
 
 
Riegler následně kontaktoval dopravce, postěžoval si na chování kurýra a balík se mu opětovně pokusili doručit. Tentokrát už přijel klasický zaměstnanec FedExu, zásilku spolu otevřeli a zkontrolovali poškození. Objektiv se naštěstí zdál být v pořádku. Podotýká, že sice balíky mají být kvalitně zabaleny, aby přežily nějaké ty nárazy, ale to není důvod, aby se s nimi takto bezdůvodně zacházelo.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6 Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6
V září byl oznámen vývoj digitální zrcadlovky Nikon D6. Nyní se objevují další neoficiální údaje o technických specifikací připravovaného fotoaparátu. Měl by mít např. 24MPx full frame senzor a dotykový displej.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Patenty Canonu ukázaly i objektiv RF 28-280mm F2.8 Patenty Canonu ukázaly i objektiv RF 28-280mm F2.8
Na Internetu se objevilo několik dalších zajímavých patentů společnosti Canon. Nejzajímavější je asi 10× ultrazoom s konstantní světelností F2,8. Máme tu ale i univerzální full frame objektiv 24-170mm F4.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích
15letá Madelynn Sumpter dostala od rodičů na výběr ze dvou trestů. Vybrala si 2týdenní zabavení telefonu a převzetí účtů na sociálních sítích. Její otec se během této krátké doby stal hitem internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů