www.digimanie.cz
>
>

Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit

Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit
, , aktualita
Někteří lidé to nemají v hlavě moc v pořádku. Jedním z nich je u muž, který v Utahu podpálil opuštěný dům, aby si přitom mohl udělat zajímavé fotky a videa. Navíc to nebyl jeho první prohřešek před zákonem.
K oblíbeným
reklama
48letý Thomas Fox Shea ze Syracuse v Utahu měl zvláštní nápad na fotografie a videa. Chtěl si totiž natočit, jak zapaluje opuštěný dům a získat působivé snímky v ohni. Navštívil tak neobydlený dům blízko silnice, přijel se stativem, pěti galony (cca 19 litry) benzínu a hasicím přístrojem. K focení nicméně nevyužil žádnou profesionální techniku, na stativ totiž dal jen svůj smartphone a začal natáčet. První dva požáry úspěšně založil i uhasil, u toho třetího se mu to ale vymstilo, požár se vymkl kontrole, utrpěl popáleniny na rukou a ohořely mu i vlasy a obočí.
 
Hořící dům
ilustrační foto, Kpahor / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Když přijela policie, Shea prohlásil, že uviděl požár a rozhodl se ho uhasit (podezřelé však bylo to, že nezavolal žádnou oficiální pomoc). Když se tedy po ošetření v nemocnici vrátil pro své auto, policie ho ještě jednou vyslechla a ačkoli původně popíral jakoukoli spojitost s požárem, nakonec se přiznal, že ho založil sám proto, aby si při tom mohl natočit videa a pořídit fotografie. Nyní je obviněn ze žhářství a určitě mu nepomůže ani fakt, že už byl v minulosti ve vězení. Tehdy se to týkalo držení dětské pornografie. Škody na majetku byly vyčísleny na $5000.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now
The Impossible Project dosahuje svého cíle a vrací značku Polaroid zpět na trh. Před třemi lety vznikl Polaroid Originals a nyní už je vše jen pod značkou Polaroid. A máme tu spolu s tím i nový fotoaparát Polaroid Now.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Huawei uvádí fotomobily řady P40 s novým 1/1,28" čipem a objektivy Leica Huawei uvádí fotomobily řady P40 s novým 1/1,28" čipem a objektivy Leica
Společnost Huawei dnes představila nové fotomobily řady P40. Ty přichází s novým 1/1,28" čipem a rozlišením 50 MPx. Nejlepší model P40 Pro+ dostává dokonce pětici fotoaparátů na zadní straně.
26.3.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Sony se dělí, divize fotoaparátů, telefonů i TV míří do Sony Electronics Corp. Sony se dělí, divize fotoaparátů, telefonů i TV míří do Sony Electronics Corp.
Jak už se naznačovalo v polovině roku 2019, nyní skutečně dochází k rozdělení společnosti Sony. Do firmy Sony Electronics Corporation se nyní oddělí celý segment Electronics Products & Solutions (EP&S).
26.3.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář