www.digimanie.cz
>
>
>

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka
, , aktualita
Výzva o překonání rekordu v nejvíce lajkovaném snímku na Instagramu se setkala s úspěchem a máme tu nového rekordmana. Snímek od Kylie Jenner na tomto postu nahradila fotka vajíčka. A s velkým náskokem.
K oblíbeným
reklama
Snímek s nejvíce lajky na Instagramu byla už nějakou dobu fotografie od Kylie Jenner, která vyfotila svou dceru krátce po narození. Od té doby nasbírala už téměř 18,5 milionu lajků, což se dost těžko překonává. Někdo se však rozhodl, že to překoná a spustil výzvu se snímkem vajíčka. Neví se, kdo to byl, jisté však je, že vystupuje pod účtem world_record_egg a říká si Egg Gang.
 
 
Před 11 dny (4. ledna 2019) se tak na Instagramu objevil snímek vajíčka s výzvou o tom, že chce překonat fotografii od Kylie Jenner a netrvalo to dlouho, než se to skutečně podařilo. Výzva se rychle stala virální a nyní už bylo dosaženo 40 milionů lajků. Počet nevíc rychle stoupá. Jen za psaní této aktuality počet stoupl o několik desítek tisíc lajků.
 
 
Kylie Jenner už na to i reagovala tím, že zveřejnila video, kde rozlila rozklepnuté vajíčko na silnici. Stále však vede v počtu sledujících, což není ani divu, když je na Instagramu tak dlouho (124 milionů proti 5,6 milionu).
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala18 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala