www.digimanie.cz
>
>
>

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka
, , aktualita
Výzva o překonání rekordu v nejvíce lajkovaném snímku na Instagramu se setkala s úspěchem a máme tu nového rekordmana. Snímek od Kylie Jenner na tomto postu nahradila fotka vajíčka. A s velkým náskokem.
reklama
Snímek s nejvíce lajky na Instagramu byla už nějakou dobu fotografie od Kylie Jenner, která vyfotila svou dceru krátce po narození. Od té doby nasbírala už téměř 18,5 milionu lajků, což se dost těžko překonává. Někdo se však rozhodl, že to překoná a spustil výzvu se snímkem vajíčka. Neví se, kdo to byl, jisté však je, že vystupuje pod účtem world_record_egg a říká si Egg Gang.
 
 
Před 11 dny (4. ledna 2019) se tak na Instagramu objevil snímek vajíčka s výzvou o tom, že chce překonat fotografii od Kylie Jenner a netrvalo to dlouho, než se to skutečně podařilo. Výzva se rychle stala virální a nyní už bylo dosaženo 40 milionů lajků. Počet nevíc rychle stoupá. Jen za psaní této aktuality počet stoupl o několik desítek tisíc lajků.
 
 
Kylie Jenner už na to i reagovala tím, že zveřejnila video, kde rozlila rozklepnuté vajíčko na silnici. Stále však vede v počtu sledujících, což není ani divu, když je na Instagramu tak dlouho (124 milionů proti 5,6 milionu).
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru
Další kampaň na Kickstarteru se věnuje uvedení nového objektivu. Za následujícím z nich stojí společnost Lomography a představuje nový Lomogon 2.5/32 pro digitální i analogové DSLR. Zajímavý je zejména clonovým diskem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko
Mobilní telefony jsou mezi nadšenci fotografie často zavrhovány, nicméně faktem je, že většinoví uživatelé hází kompakty i zrcadlovky do koše a nefotí už na nic jiného než na telefon. Proto jsem si to také vyzkoušel v italském Lecce.
Dnes, článek, Milan Šurkala10 komentářů
Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4 Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4
Známý výrobce objektivů Tamron oznámil, že si pro nás chystá hned tři nové objektivy. Konkrétně půjde o 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD, SP 35mm F/1.4 Di USD pro DSLR a 17-28mm F/2.8 Di III RXD pro CSC.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře