www.digimanie.cz
>
>
>

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka

Nejvíce lajkovanou fotkou na Instagramu se stal snímek vajíčka
, , aktualita
Výzva o překonání rekordu v nejvíce lajkovaném snímku na Instagramu se setkala s úspěchem a máme tu nového rekordmana. Snímek od Kylie Jenner na tomto postu nahradila fotka vajíčka. A s velkým náskokem.
K oblíbeným
reklama
Snímek s nejvíce lajky na Instagramu byla už nějakou dobu fotografie od Kylie Jenner, která vyfotila svou dceru krátce po narození. Od té doby nasbírala už téměř 18,5 milionu lajků, což se dost těžko překonává. Někdo se však rozhodl, že to překoná a spustil výzvu se snímkem vajíčka. Neví se, kdo to byl, jisté však je, že vystupuje pod účtem world_record_egg a říká si Egg Gang.
 
 
Před 11 dny (4. ledna 2019) se tak na Instagramu objevil snímek vajíčka s výzvou o tom, že chce překonat fotografii od Kylie Jenner a netrvalo to dlouho, než se to skutečně podařilo. Výzva se rychle stala virální a nyní už bylo dosaženo 40 milionů lajků. Počet nevíc rychle stoupá. Jen za psaní této aktuality počet stoupl o několik desítek tisíc lajků.
 
 
Kylie Jenner už na to i reagovala tím, že zveřejnila video, kde rozlila rozklepnuté vajíčko na silnici. Stále však vede v počtu sledujících, což není ani divu, když je na Instagramu tak dlouho (124 milionů proti 5,6 milionu).
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE
Majitelé full frame CSC od Nikonu mají zatím omezený výběr nativních objektivů, mohou ale využít různé adaptéry. Nikon jim nabízí adaptér pro své DSLR objektivy, společnost Techart nyní přidává adaptér pro objektivy Sony FE.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R
Společnost Meike z Hongkongu představuje užitečné příslušenství pro full frame CSC fotoaparáty Canon EOS R a EOS RP. Jde o makro kroužky s délkou 11 a 18 mm, které mohou být použity i současně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X
Od společnosti Hasselblad jsme se dočkali velkého množství novinek a mezi nimi je i digitální stěna CFV II 50C a velmi malé středoformátové tělo 907X, které podporuje nové XCD objektivy. Výsledkem je na svou třídu velmi malý fotoaparát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře