www.digimanie.cz
>
>

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD
, , aktualita
Fotograf Tim Wallace byl hodně překvapen, když se mu naskytla možnost "prodat" svou fotografii klasického auta. Zámožný klient chtěl fotku pro svůj luxusní dům za 12 mil. USD. Neměl na ni však vyhrazené peníze.
K oblíbeným
reklama
Každého fotografa potěší, když je zájem o jeho fotografie, které pak může prodat a něco si tak vydělat. To se stalo i fotografu Timu Wallaceovi, od něhož chtěl bohatý klient jeho fotografii klasického auta pro luxusní vilu na pobřeží za 12 milionů USD. Mělo jít především o snímek do vstupní haly. Zástupce jednající za bohatého klienta fotografovi nabídl překvapivý obchod, kdy chtěl jen fotku ve vysokém rozlišení s tím, že o vytištění se už postarají s klientem sami tak, aby to fotografa nic nestálo.
 
Chevrolet Corvette
 
ilustrační obrázek
 
Zároveň řekl, že by tento snímek chtěl klient zdarma, protože už utratil 12 mil. dolarů za dům a pro pořízení fotografie si nevyhradil "budget". Fotograf samozřejmě zástupce klienta náležitě odpálkoval s tím, že jde o tak "lákavou" nabídku (resp. žádost), že neví, co vlastně říct. Poznamenal, že jeho klient asi chce to nejlepší, ale nechce za to platit a s lidmi, kteří nejsou ochotni ocenit práci spojenou se snímkem, nespolupracuje. Zástupce klienta se fotograf ještě zeptal, zda mu jeho bohatý klient platí, nebo mu také jen říká, že se mu jeho (zástupcova) práce jen líbí. Pak by práce pro něj byla "báječným" projektem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy
Canon si nechal patentovat další čtyři zajímavé návrhy objektivů. V tomto případě jde o širokoúhlé objektivy s vynikající světelností F1,4, F1,2 a v jednom případě dokonce extrémní hodnotou F1,0. A to navíc u 18mm objektivu!
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Včera, recenze, Milan Šurkala3 komentáře
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář