www.digimanie.cz
>
>

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD
, , aktualita
Fotograf Tim Wallace byl hodně překvapen, když se mu naskytla možnost "prodat" svou fotografii klasického auta. Zámožný klient chtěl fotku pro svůj luxusní dům za 12 mil. USD. Neměl na ni však vyhrazené peníze.
K oblíbeným
reklama
Každého fotografa potěší, když je zájem o jeho fotografie, které pak může prodat a něco si tak vydělat. To se stalo i fotografu Timu Wallaceovi, od něhož chtěl bohatý klient jeho fotografii klasického auta pro luxusní vilu na pobřeží za 12 milionů USD. Mělo jít především o snímek do vstupní haly. Zástupce jednající za bohatého klienta fotografovi nabídl překvapivý obchod, kdy chtěl jen fotku ve vysokém rozlišení s tím, že o vytištění se už postarají s klientem sami tak, aby to fotografa nic nestálo.
 
Chevrolet Corvette
 
ilustrační obrázek
 
Zároveň řekl, že by tento snímek chtěl klient zdarma, protože už utratil 12 mil. dolarů za dům a pro pořízení fotografie si nevyhradil "budget". Fotograf samozřejmě zástupce klienta náležitě odpálkoval s tím, že jde o tak "lákavou" nabídku (resp. žádost), že neví, co vlastně říct. Poznamenal, že jeho klient asi chce to nejlepší, ale nechce za to platit a s lidmi, kteří nejsou ochotni ocenit práci spojenou se snímkem, nespolupracuje. Zástupce klienta se fotograf ještě zeptal, zda mu jeho bohatý klient platí, nebo mu také jen říká, že se mu jeho (zástupcova) práce jen líbí. Pak by práce pro něj byla "báječným" projektem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem Lady Gaga na Twitteru zveřejnila kradenou fotku z fotobanky i s vodoznakem
Máme zde další problém ohledně autorských práv. A opět je v roli hříšníka známá osobnost, která by rovněž nebyla ráda, kdyby se kradly její umělecká díla. Tentokrát jde o Lady Gaga, která vzala fotku ze Shutterstocku dokonce i s vodoznakem.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera Žena rozjela zajímavý byznys, za $10 smaže z fotky ex-partnera
Pokud to umíte s Photoshopem, dají se najít vskutku zajímavé způsoby, jak zpeněžit své schopnosti. Jedna žena našla díru na trhu a začala lidem mazat ex-přítele a ex-přítelkyně ze společných fotografií. A lidé se mohou zbláznit.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením Laowa uvedla makro objektiv 65mm f/2.8 Macro APO s 2× zvětšením
Venus Optics přichází s dalším zajímavým makro objektivem, kterým je Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO, Jak už napovídá název, objektiv nabídne nadprůměrné 2× zvětšení a potěší také atraktivní cenou.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p Sony A7S III se blíží, konečně 10bitové barvy a možná i 4K 120p
Zvěsti o novém Sony A7S III se objevují už hodně dlouho. Chvíli se tvrdí, že vůbec nebude, pak naopak, že půjde o přelom. Nyní to vypadá, že už existují prototypy a obvykle spolehlivé zdroje říkají, že letos konečně přijde.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7 Fujifilm uvedl GF 45-100mm F4 a připravuje objektivy GF 30/3.5 a 80/1.7
Další novinkou společnosti Fujifilm je středoformátový zoomovací objektiv GF 45-100mm F4 R LM OIS WR. Vedle toho společnost rozšířila roadmapu o dva nové objektivy, širokoúhlý 30mm F3.5 a portrétní 80mm F1.7.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře