www.digimanie.cz
>
>

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD

Neobvyklá žádost, klient chtěl fotky zdarma pro svůj dům za 12 mil. USD
, , aktualita
Fotograf Tim Wallace byl hodně překvapen, když se mu naskytla možnost "prodat" svou fotografii klasického auta. Zámožný klient chtěl fotku pro svůj luxusní dům za 12 mil. USD. Neměl na ni však vyhrazené peníze.
K oblíbeným
reklama
Každého fotografa potěší, když je zájem o jeho fotografie, které pak může prodat a něco si tak vydělat. To se stalo i fotografu Timu Wallaceovi, od něhož chtěl bohatý klient jeho fotografii klasického auta pro luxusní vilu na pobřeží za 12 milionů USD. Mělo jít především o snímek do vstupní haly. Zástupce jednající za bohatého klienta fotografovi nabídl překvapivý obchod, kdy chtěl jen fotku ve vysokém rozlišení s tím, že o vytištění se už postarají s klientem sami tak, aby to fotografa nic nestálo.
 
Chevrolet Corvette
 
ilustrační obrázek
 
Zároveň řekl, že by tento snímek chtěl klient zdarma, protože už utratil 12 mil. dolarů za dům a pro pořízení fotografie si nevyhradil "budget". Fotograf samozřejmě zástupce klienta náležitě odpálkoval s tím, že jde o tak "lákavou" nabídku (resp. žádost), že neví, co vlastně říct. Poznamenal, že jeho klient asi chce to nejlepší, ale nechce za to platit a s lidmi, kteří nejsou ochotni ocenit práci spojenou se snímkem, nespolupracuje. Zástupce klienta se fotograf ještě zeptal, zda mu jeho bohatý klient platí, nebo mu také jen říká, že se mu jeho (zástupcova) práce jen líbí. Pak by práce pro něj byla "báječným" projektem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS Údajně se objeví Fujifilm X-S10, levnější kompaktní model s IBIS
Na Internetu se objevily další zajímavé zprávy ohledně připravovaných produktů. Má se jednat o rozměrově menší model Fujifilm X-S10, který má do středním cenové kategorie přinést stabilizaci (IBIS).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p Objevují se uniklé specifikace Nikonů Z6s a Z7s se 4K60p
Už nějakou dobu se mluví o příchodu nových CSC fotoaparátů Nikon Z6s a Z7s, jejichž hlavní změnou má být podpora 4K60p videa. Dostanou ale i několik dalších změn, které prozrazují další úniky.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony Alice: Micro Four Thirds fotoaparát s AI, který "rozšiřuje" smartphony
Britský startup připravuje nový fotoaparát Alice patřící do kategorie Micro Four Thirds. Ten bude výrazně spoléhat na umělou inteligenci, ale to nebude jediná zajímavost. Jeho displejem totiž bude obrazovka telefonu.
24.9.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Facebook začíná hlídat porušování autorských práv k fotkám Facebook začíná hlídat porušování autorských práv k fotkám
Sociální sítě Facebook a Instagram zavádí novou funkčnost. Nyní je možné si registrovat svůj obrazový obsah, jako jsou např. fotky, a hlídat, zda je někdo neoprávněně nezveřejňuje na těchto sociálních sítích.
23.9.2020, aktualita, Milan Šurkala